Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abból szokott gond lenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból szokott gond lenni, ha egy kapcsolatban az egyik fél szerelmesebb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Csak nálunk van így, vagy ez mindig ilyen?

Nem okoz problémát?


2011. aug. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valamilyen szinten mindketten szerelmesek vagytok akkor nincs gond. És úgy gondolom minden kapcsolatban az egyik fél jobban szereti a másikat.
2011. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a jó, ha mindketten ugyanannyira, mert elöbb utobb egyikötöknek el fog veszni az a kis szerelem is ...
2011. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több tapasztalat alapján egész biztosra kijelenthetem, hogy az érzelmeknek legalább megközelítőleg egyezniük kell. Ha az egyik fél látványosan jobban oda van a másikért, az már nem egyenrangú kapcsolat. Voltam mindkét fél helyzetében, mindkettő nagyon rossz volt egy idő után.
2011. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is volt egy időszak amikor gond volt, mert úgy éreztem hogy ő nem szeret annyira mint én őt. Bár ő mindig mondta hogy de ő is úgy szeret. Ilyenkor jött be mindig az hogy elkezdtem gondolkodni és próbáltam magam visszafogni, nem akartam annyira szeretni. Aztán én éreztem úgy hogy ő szeret engem jobban. Aztán már egyszer azt érzem hogy én szeretem jobban máskor meg hogy ő engem. De úgy igazán nagy baj nincs, mert én magamba folyton az ilyen bajaimat, csak ő meg mindig megérzi rajtam és akkor aztán kiszedi belőlem hogy mi a baj.
2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindig az egyik fél másképp ("jobban") szereti a másikat. Azért az idézőjel, mert szerintem nincs két egyforma szerelem, de még szeretet sem... Mindenki más, és mindenkivel más a kapcsolatunk, nem hiszem, hogy viszonyítani lehetne a dolgokat, amik ráadásul nem is egy időben történnek... Ami az egyik félnek hű de nagy szerelem, abból lehet, hogy a másik fél szinte semmit nem érez... Másképp érzékeljük a dolgokat, másképpen mutatjuk ki az érzelmeket... Sajnos ez van. :)

21L

2011. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szabad kimutatni, fiúknál pl. sok éves tapasztalat, ha leszarod őket akkor kiskutyaként követnek, ha meg látványosan szerelmes vagy, akkor otthagynak.


23/L

2011. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért, de így működnek.
2011. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!