Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább lennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább lennétek egy olyan kapcsolatban, ahol nem igazán eseted a másik, vagy inkább maradnál egyedül?

Figyelt kérdés

Tudom, h sokak szerint a külső nem számít. De valamennyire igen. Nálam ha nincs meg a vonzalom külsőre, akkor össze sem jövök az illetővel. Nincsenek nagy elvárásaim, nem szeretnék lejjebb adni. És itt most nem csak külsőségekről lehet szó. Pl nálam már nem fér bele a 13 év korkülönbség, legutóbb ezért kellett elutasítanom valakit. Már elég régóta nincs komoly kapcsolatom, pedig nagyon szeretném. Változtassak esetleg?

22L


2012. febr. 6. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradok az egyedüllétnél.Voltam már olyan kapcsolatban,ahol nem volt esetem az illető elég sokáig,és többet ebbe nem megyek bele :/
2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi volt?
2012. febr. 6. 20:09
 3/8 Macs1209 ***** válasza:

A "nem igazán esetem" még elmegy, de az "egyáltalán nem

az esetem" már nem. 13 év már sok, ha akkor is 22 voltál,

ha nem egyeznek a céljaitok (normális 35 éves gyereket

akar már, ha még nincs neki, és 22 évesen neked lehet nem

ez lenne az első dolgod).


Min változtatnál ?

2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hozzáállásomon. De ha egyszerűen nem tetszik az illető nem erőltethetem magamra..
2012. febr. 6. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem mentem bele csak azért kapcsolatba, hogy ne legyek egyedül. Ne aggodj elöbb utobb lessz társad
2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

JÓ a hozzáállásod, ne változtass!


Az ember társat keres, nem unaloműzőt meg kárpótlást, amiért nem találja az igazit!

Inkább egyedül, mint olyannal, aki nem igazán kell...

2012. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradnék egyedül.Nálam fontos a külső,a kisugárzás a belső tulajdonságok mellett.
2012. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én jártam 4 évig egy lánnyal, aki nem volt igazán az esetem. Életem legnagyobb tévedése volt, soha többet. Valami akkor eltörött bennem. Alig tudta helyreállítani egy nő, aki végre tényleg az esetem volt. Inkább maradj egyedül és várj a csodára. El fog jönni.
2012. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!