Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bocsássak meg neki? Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg neki? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A volt barátommal 4 éve jártunk. Nagyon szerettem, láttam rajta, hogy ő is engem. Mindig nagyon rendes, gyengéd volt és nem csak mondta, de ki is mutatta, hogy szeret. Viszont egyik este "kimaradt" és nagyon összevesztünk. Be is vallotta, hogy megcsalt és még egymás fejéhez vágtunk jó pár dolgot. Erre végképp kiakadtam és elküldtem. Szakítottunk! Ez kb. 3 hónapja volt és nagyon hiányzik!!! A düh után elkezdtem arra gondolni, hogy lehet, hogy én nem adtam meg neki mindent? Velem volt a gond? Én úgy éreztem, hogy minden jól működik köztünk. Lehet, hogy rosszul éreztem?

Eleinte mindig hívogatott meg SMS-eket írogatott elég sokáig. De én soha nem vettem fel, nem reagáltam. Most már egy jó hónapja nem csinál semmit. Viszont múltkor összefutottam egy haverjával, aki azt mondta, hogy nagyon sajnálja, megbánta és hiányzom neki. Ő is nekem, de nem tudom, mit csináljak. Bocsássak / merjek megbocsátani neki? Nagyon szeretem, de nem tudom, mi legyen..

Adjatok valamilyen tanácsot, Ti mit tennétek? Segítsetek, légyszíves! És tényleg normális válaszokat adjatok, légyszí! Köszönöm előre is!



2012. aug. 7. 22:05
1 2
 11/15 jacint79 ***** válasza:

ha szereted, akkor nyiss felé...


ha tudsz, érdeklődj utána, hogy mi újság van vele!!


egy fontos dolog, ha szeret, akkor bizonyítani fog, De Te is vigyázz rá, ha lehet tarts vele bulizni... érezze, hogy fontos


ha nem azt kapod, amit szeretnél, akkor felejtsd el, Tudom a szerelem nem múlik el nyomtalanul, könnyen...

2012. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! Jácint, igazad lehet. Megpróbálok beszélni vele, majd meglátjuk mi sül ki belőle. Aztán ha nem lesz normális, akkor tényleg el KELL felejtenem! Köszönöm még egyszer, mindenkinek!!
2012. aug. 11. 19:36
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi, hogy itt megint titeket traktállak, de volna egy ötletem és nem tudom, jó-e. Nemrég kapta az exemtől egy SMS-t, hogy még mindig szeret, hiányzom neki, stb. és csak arra kér, hogy legalább válaszoljak. Aztán hívott a haverja, hogy mivel jövő héten van a szülinapja, és csinálnak neki egy bulit, menjek el én is. Viszont én azt mondtam, hogy nem szeretnék, mert ott akkor úgy mindenki előtt nem akarok. Szóval az lenne az ötletem, hogy mikor már mindenki elment (a haverja elmondta mikor "végeznek"), akkor megyek el hozzá, hogy már csak kettesben legyünk és meg tudjuk beszélni a dolgokat. Szóval meglepetés lenne neki. Szerintetek? Jó ötlet, vagy h*lyeség? ÉS tényleg bocsi, hogy megint titeket kérdezlek.
2012. aug. 12. 12:33
 14/15 anonim ***** válasza:
A vèleményem az hogy ne legyél buta és hagyd ezt a dolgot.ha 3hónapig kibírtad akkkor hagyd ne keresd ne beszélj a megcsalás az megcsalás ha megbocsájtasz mert ha elmész előbb utóbb bedölsz neki megint és fogja tudni hogy te mindent elnézel ha ezt is megbocsájtod fog ígérni fűt-fát lehet sírni is fog de ne tedd ezt magaddal legyél büszke nő és ne is keresd ne válaszolj.Mi az rájött a nőcskék mellett hogy te jobb voltál mindnél?mimdig ez a helyzet hogy ti magatokat hibáztatjátok a megcaalás miatt pedig nem a te hibád.nem tudom hogy hallgatsz e rám de ha jót akarsz magadnak hagyd ezt a fiút!
2012. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem tudom, igazad lehet. Csak nagyon nehezen bírtam ki ezt a 3 hónapot is és most lenne itt a lehetőség. De nem tudom, mi lenne jobb. Még nem tudom, lehet hogy rád fogok tényleg hallgatni!
2012. aug. 13. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!