Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal, aki történetesen a vendégünk volt, és nagyon megtetszett. 2 éjszakát is átbeszélgettünk, a másodikon már volt puszi, meg csók, de semmi több. De az a nagy helyzet, hogy neki haza kellett mennie, ami nem egy közeli város, mivel azt még nem is említettem, hogy nem magyar(angolul beszélgetünk). Most majdnem minden nap beszélgetünk, nagyon hiányzik és én is neki, mindent próbál megtenni azért, hogy vissza tudjon ide jönni. Fogalmam sincs mi tévő legyek...16/L
2012. aug. 7. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem sincs
2012. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készülj fel a legrosszabbra. Ha nagyon beleéled magad és koppansz, rossz lesz, nagyon rossz. De viszont ha megmaradsz a józan ész talaján és csak úgy hagyod magad sodródni a dolgokkal nem lesz olyan rossz ha nem sikerül semmi. Kitartás! :)
2012. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj ezek a egynyári love storyk .....úgy bele tudjátok élni magatokat a lehetetlen helyzetekbe. inkább élvezzétek amíg tart, és utána fogadjátok el, hogy mindenki hazamegy és éli tovább az életét. vagy ha ez nem megy, akkor ne bonyolódjatok olyan "kapcsolatba" ami eleve halálra van ítélve különböző okok miatt.
2012. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!