Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, ugyan ott lakik ahol én, de vagy 40-50km el arrébb tanul. És ha elkezdődne az isi nem nagyon tudnánk találkozni, csak hétvégenként, de nekem hétvégén tanulnom kell mert nehezen megy, meg sportolok,és vezetni is fogok hétvégenként mivel most tanulom, és szoktak lenni versenyek is. És már volt régebben egy távkapcsolatom és onnan tapasztalatból tudom hogy azok halálra vannak ítélve! És most itt vagyok hogy nagyon szeret és már ha délelőtt találkozok vele egy órát már ír facebbok on hogy hiányzom neki! Akkor most mi lesz szeptemberbe? Mondjam el neki szépen hogy hagyjuk abba? vagy legyek vele bunkó hogy szeressen ki belöllem? mit tegyek? segítsetek
2012. aug. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök felesleges parázni már előre, ki tudja h mi lesz szeptembertől? Majd akkor foglalkozol a kérdéssel, nem létező problémán minek rágódni?
2012. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert már egyszer volt egy távkapcsolatom és tudom milyen és akkor megigértem hogy olyat soha többé nem akarok! :/
2012. aug. 4. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyom, ha már most azt mondod, hogy neked ilyen nem kell, akkor minek feltenni a kérdést? Mi itt csak tippet adunk. Ha már hiszel abban, hogy nem, neked ez nem kell, akkor mi fölöslegesek vagyunk! :) És ezt most nem bántásnak mondom.
2012. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom de azért írtam ki mert reménykedtem hogy valaki mond valami szuper okosságot :)
2012. aug. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!