Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van erre megoldás? Megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás? Megcsal a feleségem. Küldjem el? Mi lesz a gyermekünkkel?

Figyelt kérdés

Ősszel leszünk 2 éves házasok, kb. 5 éve vagyunk együtt. Van egy 6hónapos kisbabánk amit imádunk mindketten. Ezen a héten kellett rájönnöm, hogy a feleségem megcsal, a főnökével, mindez már kb. 1 éve megy -úgy tűnik szerelem. Valamikor a terhesség 3. hónapjától mehet ez. A Főnöke nemrég vállt el, de már a válás előtt is "együtt" voltak, neki 2 gyereke van. Mint kiderült, én otthon csak a színjátékot kapom. Ekzisztenciánk stabil -saját lakásban lakunk, gyakran utazgattunk, mindketten jól keresünk, jól kijövünk egymással, ámbár szexuálisan életünk nem jó, heti kb. egyszer mindig ugyanúgy. Nem erőltettem a dolgot (néha próbálkoztam inkább kevesebb mint több sikerrel - aztán elmaradt ez is, mert a lélektelen szex annyira nem izgatott, nem volt igazán a dolognál - maradt a heti 1 alkalom), terhesség-szülés és szoptatás hormonaira gyanakodtam, gondoltam elmúlik majd ez is.

Éreztem egy elhidegülést (puszi csak búcsúzkodáskor) , ölelések csak ha én mentem ölelni - ezt is arra fogtam,hogy a figyelme a babára irányulhat -előtte sem volt a túl romantikus típus; ámbár gyanús volt, meg is jegyeztem párszor, hogy ezek a dolgaink hogy megváltoztak, persze általában semmitmondó választ kaptam.

Még nem mondtam el neki, hogy tudok a kettős életéről.

Nagyon mérges vagyok, és csapdában érzem magam a baba miatt, amit nagyon szeretek! Úgy érzem, hogy az egész házasságunk egy hazugság (legalábbis több mint a fele).. már az első házassági évfordulonkon volt a mellékvágány.. Pár napja is kérdeztem, azt mondta szeret.. de közben megvan a másik kapcsolat is. Gyanítom a gyerek miatt van még velem.. de ez így nem mehet tovább! Csak hát hogyan menjen ezután?



2012. aug. 22. 11:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
.
2012. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szörnyű érzés lehet amikor kiderülnek az ilyen dolgok. Egy dolgot tudsz tenni leülni vele és megbeszélni. KI mit akar, hogyan tovább stb.
2012. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Miből/hogyan jöttél rá?
2012. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
aha, és a feleséged mit mond? Mert ő már fejben döntött, szerintem. Ha annak ellenére kell ő neked, hogy megcsalt hónapokon át, akkor szembesítsd a dologgal és próbáld visszahódítani úgy, ahogy eleinte tetted, 5 éve. Már csak azt nem értem, hogy bírtad ki heti egy szexszel?
2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
keress egy szeretőt
2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

A babára kérlek írd azt, hogy "akit"! Rossz volt így olvasni.

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de szerintem ez csak rosszabb lesz az idő előrehaladtával!

Figyu, gondoltál már arra, hogy lehet, hogy nem is Tiéd a gyerek?

2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
"Ekzisztenciánk stabil" -egzisztencia!! Egyébként gondolkoztál, hogy mi az amit nem kapott meg tőled a feleséged? Csúnya amit tett, de próbálj vele beszélni erről! Honnan tudod, hogy megcsalt?
2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy tudsz a szeretőjéről és nagyon nagy önuralom kell, hogy ezt így reagáld le, de a gyerek miatt megteszed. Kérdezz rá, hogy mire vágyik, válasszon. Szeretné-e külön utakon folytatni, avagy elfelejti ezt az ürgét és megpróbáljátok megmenteni a házasságotokat.

Egyébként egy baba nem "ami", hanem aki... Attól hogy a ti házasságotok tönkre megy még részt vehetsz a gyerek életében. Harcolj érte! Nem kell elperelni az anyjától, rá most még kicsit nagyobb szüksége van, de igen is harcolj ki minél több láthatást ha úgy alakul és legyél ott az életében, ő nem tehet semmiről.

2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
sokszor jobb az élet külön utakon, tisztázva a dolgokat. ha meg tudjátok beszélni, és harag nélkül váltok el, szeretve a közös gyereketeket, akkor az neki is jobb (mármint a gyereknek) később ahogy nő csak az állandó feszültséget fogja látni rajtatok. te se fogsz többet megbízni benne, ő se biztos, hogy kibírja melletted, és ez a mindennapokra fogja rányomni a bélyegét
2012. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Üdv.

Én azt tanácsolom, hogy nyújtsd be a válópert, a babának a jövőben sokkal jobb lesz úgy, hogy ha normális körülmények között kell felnőnie. Idővel úgy is a feleség fogja benyújtani, de lehet, hogy addigra már a kicsi idősebb lesz és az jobban megviselné, mint mondjuk ebben a korban, amiben van. Fontos a jövőre gondolni, hogy a későbbiekben sokkal rosszabb lenne elvenni egy gyerektől az anyját,apját, mint ebben a korban, a másik dolog pedig, hogy a szülők ugyanúgy láthatják a gyereket megegyezés alapján. Innen már csak az a kérdés, hogy hogy dönt a bíróság arról, hogy kinél lehet a gyerek.

Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!