Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom esténként szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom esténként szeret sokáig tévézni, én pedig aludnék és valamikor zavar a tévé, emiatt összevesztünk hogy szóvá tettem, megoldás erre?

Figyelt kérdés
Másik szobába is aludtam már emiatt,csak ott kicsit keskeny és kényelmetlen az ágy,hajnal 1-ig nézte az olimpiát,elaludtam tőle simán,aztán egy nagyot tüsszentett,amire felijedtem ,aztán amíg nézte a tévét csak forgolódtam,reggel szóvá tettem és kiakadt.
2012. aug. 12. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Aludj füldugóval.
2012. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rakjátok át a TV-t másik szobába.
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fülhallgatóval tv-t nézni


ne te engedj

hanem ő

2012. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ne legyél papucs, ba.zd+

ordíts vele, és inkább bas.zd meg úgy h elfáradjon azt ne tv-zen hanem aludjon

2012. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratula az utolsó válaszolónak a szép és okos szövegért,még talán jó is lenne ha én lennék a férfi.:)
2012. aug. 12. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
A Tv áttétele jó ötlet!
2012. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Hálószobában ne legyen tévé, ez alap.

2. Ha te hamarabb elmész lefeküdni, míg ő tévézik, észrevétlenül meg fog szűnni a szexuális életetek, ez tapasztalat.

A tévé megöli a párkapcsolatot, dobjátok ki!

2012. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki igazán fáradt akkor nem egy tvtől nem tud aludni... Mondjuk nálunk én vagyok aki tvzne, a párom alszik mert megy reggel dolgozni, de kisbabát várok és kicsit felborult a napirendem, képtelen vagyok aludni éjjel :-D Én tiszteletben tartom a kérését hogy ne tv-zzek amíg alszik és kitudok jönni laptoppal a konyhába... A te párod meg egy tirpák hogy ennyit nem tud megtenni, bocsi :-D
2012. aug. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest en is feltehettem volna fel evel ez elött. :-)

Pont ugyan igy voltunk.

Baratom hozzaszokott ahoz, hogy a tv altatja el. (Ami szerintem nem alvas, hanem ön ko.) Mi is sokat veszekedtünk. Mert hiaba vette halkabbra, engem a villogo fenyek zavartak.

Ha lett volna meg egy szobank, akkor azt mondtam volna hogy abbol csinaljunk nappalit tv-vel. A masik meg halo legyen.

En leszoktam az kesö esti olvasasrol, mert öt meg a villany zavarta. Ö meg inkabb szamitogepezett miutan elaludtam.

2012. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!