Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalta, de hogyan. Elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta, de hogyan. Elmondjam a párjának?

Figyelt kérdés
A párom húga együtt van lassan 3 éve egy fiúval,aki nagyon rendes és tenyerén hordozza a csajt. A srác 27 a lány 19 éves. A baj viszont ott kezdődik hogy a lány elkezdett beszélgetni csajokkal,ami kissé elfajult,meztelen,félmeztelen képek sokszor szeretlek szó használat plusz szexuális dolgok is,írásban. Viszont most megismerkedett egy csajjal akivel találkozott is többször és az lett a vége hogy le is feküdtek. Ezt egy msn beszélgetésből tudtam meg ami a gépemen maradt. Ráadásul azt tervezgetik hogy majd összeköltöznek 1 év múlva. Már rákérdeztem párszor a lánytól hogy leszbi-e,de mindig besértődött és azt mondta hülyeséget beszélek és ahgyjam békén. Ezért inkább hagytam,mert nem akartam rosszban lenni vele,hisz az ő élete. Viszont nagyon kedveljük a srácot a párommal és nem akarnánk h szétmenjenek,de ez sem jó h eltartja a csajt meg minden és az meg ezt csinálja a háta mögött. Viszont belekeveredni sem szeretnék. Mit csináljak?

2012. szept. 4. 14:02
1 2 3 4
 1/35 ASOT ***** válasza:
78%

Ez nem a te dolgod ne mondj neki semmit!

Ne akarj konfliktust és ne te akarj hős lenni meg az ész , hogy ezt tisztázni akarod és közölni.


Hidd el jobban jársz ha kimaradsz ebből. nincs semmi közöd hozzá.


De a döntés a tied :)

2012. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%
Minek kell más msn beszélgetésébe belelesni?
2012. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hős? Ez valahogy nem vág ide.. Itt az a lényeg hogy egy 19 éves lány elfogja cseszni az életét,mert nem meri felvállalni az érzései és kihasznál egy jóhiszemű fiút aki még el is tartja.. A srác gyanakszik folyamatosan meg utálja hogy beszélget csajokkal a lány,de nagyon szereti. De ezt sztem még ő sem gondolja hogy képes volt megcsalni is. Ha engem megcsalnának én örülnék neki ha valaki felnyitná a szemem,pláne ha tudja bizonyítani is.. Csak hát itt könnyebb lenne ha nem a párom húga lett volna aki félrelép.. így kicsit húzósabb.. :(
2012. szept. 4. 14:13
 4/35 ASOT ***** válasza:

félreértettél ezek szerint.


A lényeg h ne szólj bele! Maradj ki belőle.

2012. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hogy minek? Mert még gyerek és az én gépembe volt nem az övébe.. Sajnos a szülei nem olyanok akikkel tudna beszélgetni pláne nem ilyenről..nem is otthon lakik már,hanem a srácnál ez benne a pláne..
2012. szept. 4. 14:16
 6/35 Uwl ***** válasza:

Ha kedveled a srácot s mégis ki akarsz belőle maradni, küldd el a log-ot neki ismeretlen email-ről.

Persze akkor is fel fog merülni, hogyan lett megszerezve....

2012. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy én is másképp nézek rá ezek után,őszintén szólva kicsit undorral és van egy lányom is akit már a kezében sem látok szívesen így..
2012. szept. 4. 14:20
 8/35 anonim ***** válasza:

Szerintem hármójuk között rendezzék le egy édeshármasban.

Azt mindenki szereti. :)

2012. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hát igen kedveli mindenki a családba a srácot és mindenki a csaj ellen van,mert tudják hogy csak kihasználja a srácot,de ezt senki nem tudja még hogy ennyire komoly neki ez csajos dolog hogy lefeküdt egy azonos neművel..
2012. szept. 4. 14:24
 10/35 anonim ***** válasza:
61%
Eleve negatív a hozzáállásod és előítéleteid vannak. Ezt figyelembe véve jobb, ha kimaradsz a dologból. Ugye tudod, hogy a világ összes baját nem neked kell orvosolnod???
2012. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!