Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl 30 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl 30 évesen még nem volt barátnőm. Elmondjam ezt, és ha igen, mikor és hogyan a leendőnek?

Figyelt kérdés

Különböző okok miatt (a sors szerencsétlen összjátéka és nyilván magam miatt is) túl 30 évesen sem volt még barátnőm. A kérdésem szempontjából az okok talán lényegtelenek. Nemhogy szexuális kapcsolatom nem volt, de még meg sem csókoltam soha senkit. A kérdés az, hogy ha valakivel ez még is összejön, beszélgetési témaként nyilván előbb-utóbb felmerülnek a korábbi kapcsolatok: Kinek milyen hosszúak voltak, miért szakadtak meg, milyen volt az első csók, a szüzesség elvesztése stb. Ebben a helyzetben mit tehetek? Elmondom az igazat, hogy ilyen idősen teljesen zöldfülű vagyok? Egyből elmenekül az illető egy ilyen "lúzertől", és talán nem is hibáztatható emiatt. Vagy találjak ki kamu párkapcsolato(ka)t, hogy "normálisnak" tűnjek? Azaz egyből hazugság(ok)ra építsek egy friss kapcsolatot? Ráadásul ebből le is lehet hamar bukni (családtagok, ismerősök véletlenül elszólják magukat, elfelejtem, mit hazudtam korábban, nincsenek bizonyító fotók, ajándékok, sztorik stb.). Vagy egyszerűen térjek ki a kérdések elől, és esetleg ha már szoros a kapcsolat, és nem ezen múlik, akkor mondjam el? (Ezt azért nehéz megvalósítani, és gyanússá is válik egy idő után. Lehet, hogy a gyanús titkolózás miatt nem is tud szorosabbá válni a kapcsolat.)

Szóval ti mit tennétek? Vagy van a fentieken kívül más lehetőség? Én nem látok jó megoldást, de mégsem akarok egyedül maradni életem végéig, pedig ez megnehezíti a dolgom. (Bár ha eddig kibírtam, kb. már csak még egyszer ennyi van hátra... :))



2012. aug. 29. 00:53
1 2
 1/13 Macs1209 ***** válasza:
100%

Persze, mondd el. Ha bekamuzod, hogy volt már x nőd, és

első akciónál besülsz, akkor "Enyi volt? Viszlát", de ha

őszinte vagy, TALÁN jól fogja fel a helyzetet, és happiness.

2012. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

én nem olvastam el

(jó8)

2012. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
14%

Fúú komoly..csak nehogy te légy a 40 éves szűz...

Amúgy nekem nagyon furcsa lenne ha egy pasi azt mondaná hogy még 30 évesen is szűz.Azt hinném hogy agyilag gond van nála...szóval szerintem egy ideig próbáld kerülni a témát és ha már nem valamennyire összemelegedtetek akkor mond el..

Amúgy miért nem volt még egy nőd sem?


18/L

2012. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár lehet, hogy cikinek tűnik és talán az is, de nem éri meg és értelme sincs hazudgálni. Az őszinteség vonzó és sokkal többre fogják becsülni ezt, hogy igen is neked ez +nem probléma" és elmondod. Hidd el jobban jársz, más különben magaddal tolsz is ki. Illetve fontos megemlíteni, hogy akinek szimpatizálsz, tetszel neki, nem fogja érdekelni. Vagy nem is az, hogy nem érdekli, de nem ezért nem fog téged nem választani vagy elhagyni, ha meg mégis akkor úgy kell neki, nincs szükséged olyanra. Szóval légy őszinte azzal van a legtöbb esélyed akárhogy is nézzük és ha szeret, érzelmeket táplál irántad, akkor nem fog ilyenekre gondolni, hogy lúzer, meg stb.
2012. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy párkapcsolat alapja az őszinteség. Ha már az elején hazudsz és kiderül, emiatt rögtön otthagynálak.


Azt, hogy ennyi idősen még senkid sem volt, nem kell rögtön az elején közölni. Miután kialakult bensőségesebb viszony az esetleges jövőbeli pároddal szépen őszintén elmondod neki. Én biztosan meglepődnék és el is beszélgetnék veled, hogy mégis miért történt így és mért tartasz ott, ahol tartasz. Lehet, hogy egyáltalán nem szokványos a helyzeted, de ettől eltekintve még lehetsz egy értelmes, szerethető és szeretni tudó ember. Szóval szerintem próbálkozz, bizos van olyan aki emiatt mélyebb ismeretség nélkül lúzernek titulál... viszont ha egy nő szerelmes lesz beléd és elég értelmes ahhoz, hogy a felszínnél tovább lásson, akkor nem fog rögtön elmenekülni.


Tehát nálam ez önmagában nem lenne kizáró ok, adnék neked egy esélyt.

2012. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen ne sokat törd a fejed, mert (az irományod alapján) úgysem veszed hasznát a válasznak ebben az életedben sosem...
2012. aug. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el, akkor is észreveszi, ha már van tapasztalata ilyen téren.

Nekem is volt egy barátom (34), aki azt mondta, hogy volt már pár barátnője, de látszott rajta, hogy nem mond igazat. És azt mondta, hogy erről a témáról nem szeretne beszélni. A szexben is teljesen tapasztalatlan volt.

Engem az idegesített, hogy állítólag szerett, mégsem mondott igazat. Rosszul esett, hogy nem bízik bennem, mert emiatt biztosan nem dobtam volna...

2012. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Persze nem ezzel kell indítanod az 1. randin :)

2012. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobb az őszinteség! Persze tényleg ne ezzel indíts, de ha szóba kerül ne tagadd le szerintem. Neked is megkönnyebbülés, ha nem kell attól tartanod, hogy bénázol, meg lebuksz előtte. Elmondod, hogy mi történt veled, miért nem alakult ki kapcsolatot, és hogy te a múlton már nem tudsz változtatni. De most úgy érzed tanultál az elkövetett hibáidból, gyávaságaidból. Aztán felajánlod neki, hogy ha ennek tükrében ő nem akar tovább veled foglalkozni, akkor te ezt elfogadod. Viszont lehet, hogy megértő lesz, és akkor minden rendben van. Szerintem.
2012. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!