Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a fene van a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szelesoldier kérdése:

Mi a fene van a mai férfiak egy részével? A monogámia már smafu?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy egyre több kérdésben látom hogy egy férfi arról kérdez hogy mások szerint is belefér-e hogy az asszony alkalom adtán félrek*r egy kicsit és hogy az milyen jó neki. Ettől mindketten fene boldogok lehetnének meg hasonlók. Számomra ez hihetetlen hogy ennyi retardált van a világon, pont hogy a férfinek kéne legjobban féltenie a feleségét más férfiaktól mint azt a természetben is minden egyéb társas viszonyban élő állatnál megfigyelhető. Erre van aki simán "kölcsön adná egy körre" ha az neki belefér. Erről az a véleményem hogy egyrészt természet ellen való és hogy ezzel akarja legalizálni a saját kicsapongásait, kvázi nyílt kapcsolatba akar bonyolódni. Szerintem ez már nem igazi kapcsolat.

2012. szept. 12. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj, én 24 éves vagyok, és csak olyan lánnyal kezdek, akit el tudnék képzelni feleségemként is, és engem ezért idiótának néznek. A LÁNYOK. Most akkor én olyan férfi vagyok szerinted, akinek a monogámia smafu? És vajon csak a férfiakkal van itt a baj?
2012. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem is hallottam.

Nincs feleségem,de én biztos,hogy kezét lábát eltörném annak aki bepróbálkozna nála.Szerintem az a házasság ahol a férfi csak úgy kölcsön adná a nejét egy körre az már rég rossz.

21/F

2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A régi férfiak egy része meg csak a párjával kapcsolatban érezte/érzi kötelezőnek a monogámiát, saját magára nem. Az se jobb, sőt, még rosszabb is.

A mai napig inkább ilyenekkel találkozom, persze azokon felül, akik egyformán elvárják a monogámiát mindkét féltől. Az általad leírt jelenségbe nem igazán futottam még bele tömegesen.

2012. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__3427424-van-itt-meg-olyan-akit-nem-zavar-ha-a-parja-massal-is-lefekszik


Itt egy díszpéldány példaként ^^^

Egyébként örülök hogy vannak még akik hasonlóan elítélik az efféle nyíltságot mert egy kapcsolat két emberről szól, ketten alkotnak egyet. Nem akartam általánosítani, szerintem nem is tettem.

2012. szept. 12. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Na ezt nem kellett volna belinkelni!az még hagyján hogy a kérdező milyen retardált, de hogy még egy magát 21 évesnek valló r*banc miket írt!.. Olvastad?Masztizás közben gyakran gondol arra hogy milyen lehet házas férfivel szexelni.. Hát normális az ilyen!? Meg hogy arra izgul hogy ha feláll a farka valami nős embernek!Mindjárt elhányom magam!
2012. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de ez csepp a tengerben. Ahogy ott írta valaki: léteznek swinger klubok, nyitott kapcsolatok, de nem ez jellemzi a többséget. Vannak országok, ahol poligám életvitelt folytatnak az emberek (bár többnyire csak egyoldalúan), ott az a természetes. Pedig ugyanazon fajhoz tartozunk.

A monogámiának megvan a maga miértje, történelme. Ha érdekel, olvass utána, érdekes téma. Ezt főleg azért mondom, mert felhoztad az állatvilágot is példának.

Bár nekem érdekes, hogy amikor abban a kérdésben valaki felhozta a poligámia védelmére az állati ösztönöket és leszólták ezért, te is az állatvilággal jössz a monogámia védelmére.

2012. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje.. sajnos a sok beteg majmot bezártak oda ahelyett hogy főbe lőnék azokat.
2012. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Egyre értéktelenebbek az emberi kapcsolatok sajnos.


24/N

2012. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A válasz: "Bitches ain't shit but hoes and tricks"
2012. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!