Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megcsaltátok már a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsaltátok már a párotokat? Kiderült? Megérte?

Figyelt kérdés

Lefogytam nagyon sokat, több, mint 30 kg-ot, megtetszett egy fiú, megismerkedtünk, és nem hiszitek el, de végre nem utasítottak el, mert vékony vagyok, egészen biztosan csak azért, mert alapjában vékony vagyok, és ennek úgy örülök.

Viszont annak nem, hogy neki van felesége, és így tetszem neki.

Nem igazán akarok belemenni ebbe a dologba, tanácsok?

Megérné?



2012. okt. 2. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem. Igen.
2012. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondold magad a felesége helyébe.Nem, nem éri meg. Nem fogja feladni érted az életét, még ha azt mondja eleinte akkor se. Keress mást, más is fel fog figyelni rád hidd el, rajta kívül nagyon sok férfi van még.
2012. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjemet nem csaltam meg soha, de az előző barátaimat igen. Ki nem derült sosem, de nem kellett volna. Amikor elmondtam, hogy mi a probléma, ami miatt ugye félreléptem és nem történt változás, nem félrelépni, hanem szakítani kellett volna.

Ha kiderült volna, akkor az egyiknek a lelke sérült volna, a másiknak meg a férfiúi becsülete. Magát a szexet, ami félrelépéskor volt, nem bántam meg, de azt igen, hogy nem szakítottam előtte. Bár egyik sem tervezett megcsalás volt, csak úgy megtörtént.

De a te helyzetedre is válaszolva, ilyen dologba ne menj bele. Keress olyat, aki egyedül van, mert cseppet sem biztos, hogy kapcsolatot is akar veled, elhagyná-e a feleségét, inkább csak egy kaland lennél neki.

Ha annyira érdekel a pasi, legyél vele akkor, ha már nincs felesége. Meg nem tudhatod, miért akar félrelépni és te úgy, hogy tudod, hogy neki van valakije, nem volna szép dolog tőled, ha ágyba bújnál a férjével.

2012. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem is akarom őt elvenni a feleségétől véletlenül sem.nem akarok a felesége helyébe lépni, nem versengek senkivel sem.

Én csak vele szeretnék lenni, kötetlenül.

2012. okt. 2. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg senkit. Ha nem voltak jók a dolgok és nem változott, leléptem.
2012. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem derült ki. Megérte, mert azóta is együtt vagyunk :)

De ettől függetlenül nem vagyok büszke rá, inézhettem volna másképp is a dolgokat...

23/L

2012. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kalandra vágy,mondanám:igen.Tudod majd az érzéseidet kordába tartani?Sokat fogsz szenvedni,epekedni utána.Gondold át!

Igen,én megcsaltam,nem derult ki, nem bántam meg.

2012. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te mikor ezt nőként gondolod és leírod tudsz tükörbe nézni?Hogy tudsz így magaddal elszámolni?Belegondoltál mit éreznél ha a te hátad mögött egy másik nő jàtszaná ezt veled.Tudod nőként írok de lehet hogy a sok férrelépő férfinek van igaza ha a nök nem lennének ilyen gondolatokkal nem lenne ennyi megcsalás és vàlás

Miért nem keresel független férfit magadnak.?

2021. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!