Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt már nektek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már nektek olyan hogy megcsaltátok a párotokat egy csókkal, de nagyon szerettétek a párotokat, és ő megbocsátott nektek, meg tennétek-e vele még egyszer ha szeretitek?

Figyelt kérdés
Elvileg én vagyok a megcsalt fél,és a barátnőm csalt meg egy csókkal,elmondta nekem rá egy hónapra és azt mondta hogy nagyon szeret meg mindíg sír,hogy ne hagyjam el többet nem tesz ilyet.De előtte is volt már hasonló eset,és akkor is megígérte hogy nem teszi meg többet.Szerintetek megtenné újból?vagy hogyan leckéztessem meg úgy,hogy még azért együtt maradjunk?
2011. márc. 16. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha lenne rá alkalma,és nagy lenne a csábítás,megtenné újra...leckéztetést nem tudok...
2011. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csókolj meg ő előtte valaki mást, és ha rádförmed, mondd azt, hogy te legalánn nem titokban csinálod, vagy flörtölj valakivel. Ha féltékeny lesz, akkor szeret, de ha elhagy ezért, akkor nem.
2011. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de volt már olyan hogy nagy volt a csábítás nála és nemet mondott.és azt mondja hogy nem adja fel és harcol értem,és soha nem adja fel mert kellek neki.
2011. márc. 16. 07:35
 4/11 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak.és ha mondjuk megtenném.nem lenne az hogy akkor ő is csinálná,mert hogy én is csináltam?
2011. márc. 16. 07:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is csak félrecsókoltam. Nem akartam elmondani a pasimnak, de még aznap este elmondtam neki mit csináltam.

Szerintem érzelmi kötödés is lehetett, ha csak ennyi idő után mondta el.

2011. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor találkoztak először egy szórakozó helyen,és a fiú lekapta,de utána ő nagyon rosszul érezte magát.ezt mások is mondták.
2011. márc. 16. 08:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor most elmesélném az én történetemet. Pár évvel ezelőtt nagy szerelem dúlt köztem és a párom között. Akkor voltam 19 éves, a párom 23. Külföldre hívta a munkája és egyedül maradtam 3 hétre. Nagyon hiányzott, de próbáltam addig is lefoglalni magam. Elcsattant egy csók a barátnőm bátyjával. Több is lehetett volna, hiszen csak ketten voltunk éppen akkor, akarta is, kezdeményzett tovább, de nem bírtam megtenni, nem akartam. A csók után elmentem, és iszonyatos bűntudatom lett. Hogy tehettem meg ez a szerelmemmel? Hogy vagyok képes ilyenre? Hogy játszhattam el a bizalmát? Ő ennél többet érdemel....ilyenek játszódtak le bennem. Hazajött külföldről. Amikor megláttam, elkezdtem öntudatlanul zokogni. Nem mondtam el neki, mert nem mertem. Másnap még mindig tompán viselkedtem, és ezt furcsálta is. Hát elmondtam. Nem bírtam magamban tartani, úgy éreztem, hogy megérdemli, hogy megtudja. A tudattal, hogy megtettem, nem tudtam elszámolni. Elmondtam. Volt sírás mindkettőnk részéről. Senkinek nem kívánom azt, amikor a szerelmed annyira sír pont miattad, hogy szinte érzed a fájdalmát. Tudtam, hogy soha többé nem lennék képes ilyenre, pedig "csak" egy csók volt. Bár már nem vagyunk mi együtt, de senkit nem lennék képes megcsalni. Nem is értem, aki még le is fekszik egy másikkal, azok után hogy tud a párja szemébe nézni. Mert én egy csók után sem tudtam.

Szóval én megbántam, és bár már új kapcsolatom van, nem tenném meg.

2011. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
08:33-nak.remélem az én barátnőm is így gondolkodik.és szerintem tényleg megbánta.
2011. márc. 16. 08:53
 9/11 A kérdező kommentje:
kérhetnék még választ,és valami megleckéztetést hogy többet ne tegyen ilyet még véletlenül se.nagyon szépen kérlek benneteket.hogy átérezze a fájdalmamat,de mégis maradjunk 1ütt.köszi
2011. márc. 16. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy kicsit azért tanulságos volt, amit az imént írtam. Leckéztetéssel nem mész semmire. Az ember vagy megteszi vagy nem, az nem old meg semmit, hogy "bosszút állsz". Ha pl engem meg akart volna leckéztetni anno a párom, hát nem tetszett volna. Sőt, lehet hogy inkább elmenekültem volna. Itt csak az ember jelleme tud csak segíteni. Itt neki kell tennie a kapcsolatotokért most, és nem neked leckéztetni.
2011. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!