Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk akiknek a legénybúcsúján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek a legénybúcsúján volt táncoslány, vagy prosti, hogy éltétek meg? Megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan már az a hülye amerikai filmekben van csak...

normális haverok nem hagynák.a másik meg nem hinném,hogy megcsalná.

2012. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:
Amikor egy legénybúcsún van táncoslány, nehogy azt hidd, hogy ott a vőlegény kefél is vele. Egyszerűen nyom egy sztriptízt, aztán csókolom. Nagyon ritkán fordul elő, hogy néhány férfi más szolgáltatást is igénybe vesz a "fellépőtől", az meg még inkább nem jellemző, hogy ezt az amúgy fülig szerelmes vőlegény tenné.
2012. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Én már voltam olyan legénybúcsún ahol volt 3 hivatásos, fullos nő, kifejezetten a vőlegény számára. Hát faszikám élt is vele rendesen,mert addig max, monitoron látott olyan nőket, mint amiket neki vettek a haverjai. Egyik haverom is megcsinálta az egyik csajt, de azért külön kellett neki fizetni. Tény, hogy hatalmas volt a csábítás, de nem volt nálam fölös 30 ezer erre. Ha a legénybúcsúmra hasonló kaliberű nőket kapnék, hát... megmondom őszintén, hogy nem tudom lenne-e kontrolom kihagyni.
2012. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
36%
Fuj de utallak utolso valaszolo vedjen toled minden not a joisten te paraszt...istenem..
2012. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!