Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jó megcsalni a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó megcsalni a másikat, ha már nem szeretjük? Ebben a világban már nincs bizalom és kapcsolati problémák megoldása?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve... mindenhol csak azt látom, hogy az egyik fél megcsalja a másikat. Titokban, persze. És a megcsalt fél nem vesz semmit észre. Sajnos így már nekem sincs sok kedvem a párkereséshez, ez nagyon gáz és undorító dolog.

2012. okt. 3. 15:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyakoriról alapozd az életed, mert egy idő után mindentől el fog menni a kedved, annyi eszetlen van itt. :D
2012. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen gerinctelenek.Akik megmaradnak a párjuknál de mással is szexelnek....

Ezt nem lehet kiszűrni.

Emiatt nem kell feladni.Akadnak még normális emberek.Akik nem csalják meg a párjukat,és ha probléma van akkor megbeszélik.

2012. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, SAJNOS már ez van.

Nincs becsület, se tisztesség a másik iránt.


A legnagyobb probléma a kapcsolatokban, hogy a problémákat nem tudják megoldani (egymásközt) és hiányzik a beszélgetés.


Egyébként mindennek az alapja a beszélgetés. Csak... az emberek még erre is képtelenek.

2012. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szánalmas ez nagyon...:/ Csak eddig engem is ilyen emberekkel hozott össze az élet és nincs kedvem többet csalódni. Én soha nem csaltam meg egyik páromat sem, a nagy részük viszont mégis megcsalt egy olyan lánnyal, akinek 17 évesen több **** volt a kezében mint kilincs. Gáz.
2012. okt. 3. 15:42
 5/36 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy manapság elég nehéz találni egy olyan férfit, aki tiszetsséges, hűséges, de ugyanígy elmondható szerintem a lányokra is ...!

:/

Akiben nem csörgedezik a r*banc vér ...

-.-

19/L

2012. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hát ÉN nem érzem magam annak... :) nem csaltam meg egyik páromat sem, nem rakom ki a mellem, és nem adom magam oda az első találkozón.:D ja és a legfontosabb, hogy nem mászok rá más pasijára és nem is hagyom ha rámmászik...
2012. okt. 3. 15:47
 7/36 anonim ***** válasza:

Ez becsülendő :)

De tényleg én sem értem miért kell olyan emberre rámászni akinek van párja?Semmi tartás nincs az emberekben?

2012. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne mindig rib@nc, aki szeret élni? Miért nem lehet jó férj, apa, vagy jó feleség az, akivel előfordul, hogy néha máshol is keres valami örömöt? Ne legyünk már ennyire irigyek...
2012. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

8 akkor minek neki család?miért nem lehet megmaradni 1 embernél ha már leköti magát?

Máshogy is lehet szórakozni...pff

még jó hogy nem fogadjuk el a megcsalást,és csinálhatja mindenki kedvére következmények nélkül

2012. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én már leírtam priviben a kedves emberkének, aki a szórakozást látja ebben, hogy mi is a r*banc fogalma...:)

ha nincs párja egy embernek akkor nyugodtan szórakozzon, de nem hiszem hogy neked tetszene, ha a bnőd egy full random emberrel kefélne a hátad mögött...:)*szórakozásképpen*

2012. okt. 3. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!