Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm palija egy nőcsábász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm palija egy nőcsábász, de az LB-m ezt nem veszi észre, pedig nagyon egyértelmű dolgokat csinál. Lent részletek?

Figyelt kérdés

egy táborban imserték meg egymást, és azután néha-néha beszélgettek. szeptemberben(tavaly) meg is beszéltek egy találkát, de a srác nem ment el. elvileg "azt hitte", hogy már elkérte barátnőm számát, de nem, és szegényt felültette. Ezek után nem találkoztak egészen 2012 nyaráig. tavasztól kezdve midnig beszélgettek, találkozgattak és össze is jöttek. barátnőmnek első kapcsolata, a palinak meg szerintem a 5324532-ik, hisz tábor után barátnőm végig azt mondogatta, hogy szoknyapecér, meg így-úgy-amúgy. Múlt hét pénteken találkoztam én is a sráccal, be lettünk mutatva egymásnak, de nem is nagyon beszélgettünk. Aztán barátnőm rámírt, hogy azt kérdezi a csávó, hogy mi az ÉN véleményem RÓLA, mint PASIRÓL?

nekem sose volt szimpatikus, meg a kapcsolatuk sem tetszik, de úgíy voltam vele, hogyha barátnőm boldog, akkor legyen. már előre láttam, hogy amikor a srác szakítani fog vele, fog jönni sírni(persze ez természetes, csak azért úgy látom, hogy az én b.nőm a srácnak csak egy a sok közül). Ja, és a csaj tagadja, jhogy valaha is ilyeneket mondott volna róla, hogy milyen szoknyapecér stb.

Barátnőim azt mondták, hogy csináljuk aztm, hogy eljátszom, hogy nekem is bejön a csávó és hogy nézzük meg, hogy akkor mit lépne. lehet, hogy ezzel tönkretenném a kapcsolatukat, de nem tudom hogy az jobb-e, ha így köcsög vagyok és "lebuktatom" vagy hagyjam bnőmet mellette?



2012. okt. 3. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
LB?
2012. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legjobb bnő biztosan.
2012. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szólj bele. az ember a saját hibájából tanul, és ez meg rohadt szar ötlet hogy beeteted a csávót hogy tetszik és megpróbálod elcsábítani...Vagy akkor max a barátnőd beleegyezésével csináld, különben vége a nagy barátságnak!
2012. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem "próbálnám meg elcsábítani"! Alapból elítélem az olyanokat akik ilyet tesznek, és különben is, ha ezt csinálnám, semmi értelme nem lenne az egésznek, mert azzal nem bizonyosodna be semmi, hogy a pali ilyen meg olyan.
2012. okt. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!