Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy nőcsábász vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nőcsábász vagyok, de ugyan akkor nem tudok bele menni egy komolyabb kapcsolatba. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánnyal ismerkedtem,eljutunk egy bizonyos szintig.De ha oda került a sor,hogy esetleg hosszabb komolyabb kapcsolat lehetett volna belőle.Ki hátráltam.

Egyszerűen megijedek,hogy nem működne a dolog.Miért van ez?Mit tehetnék,hogy ezt legyőzzem?

F19


2012. aug. 18. 11:25
 1/5 Kleo25 ***** válasza:
Legyél még nőcsábász még csak 19 vagy. De lehet hogy működne csak nem vagy még megérve eléggé rá ráérsz még hosszú kapcsolatokra.
2012. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj, várj,.... miért is akarsz te belemenni egy komoly kapcsolatba?
2012. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még sem vagy akkorra nőcsábász. Amúgy a gondolkodásodon és a hozzáállásodon kell változtatnod.
2012. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
falusi vagy?
2012. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretném ha,hosszabb lenne a dolog.Nem csak rövid ideig.
2012. aug. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!