Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Válságban a kapcsolatom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatom, mit tegyek? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20 éves egyetemista srác vagyok, azaz még csak most szeptembertől egyetemista. Van egy hamarosan (novemberben) 1 éves kapcsolatom. Szeretjük egymást, legalább is én így érzem, azonban gyűlnek a gondok. A problémák ott kezdődtek, hogy nyáron találkozgatott egy gyerekkori barátjával. Ez így önmagában persze nem gond. De amikor felmentek kettesben a szobájára videózni meg mit tudom én mi gyerekkori szarokat nézni, míg én melóztam, nagyon kiakadtam rá. Ő persze azzal takarózott, hogy én betegesen féltékeny vagyok és nem bízom benne, hiszen ő sohase csalna meg. Itt kezdődött az, hogy elkezdtem kicsit jobban odafigyelni ezekre a dolgokra.

Az egyetem miatt fel kellett költöznöm Pestre, így most jó 200km van köztünk. Persze minden hétvégén hazamegyek, és akkor csak vele vagyok. AZonban 2 hete történt, hogy lett egy új barátja. Eleinte nem érdekelt, haverkodjon nyugodtan, nincs abban semmi rossz. Azonban tudomásomra jutott, hogy ők miről beszélgetnek. Kérdőre vontam őt is és a srácot is (a pasi nyíltan lökte a flörtöt). Ennek az lett a következménye, hogy én ne szóljak bele, hogy ő kivel barátkozik, és betegesen féltékeny vagyok... bla bla. Még aznap este egy olyan üzenetet írt neki, hogy ez az incidens megerősítette a barátságukat, de ezt egy elég félreérthető környezetben. Az óta én teszem, mint ha nem is érdekelne a dolog, azonban további érdekes üzenetek jutottak tudomásomra. Ezen üzenetek tartalma egyre privátabb, és egyre közelebbi kapcsolatra utal. Egy példa amikor a srác írta, hogy randizni meg egy lánnyal, a párom erre azt reagálta, hogy irigyli a lányt. Nekem párom azt mondja, mennyire szeret és én vagyok a mindene, és velem tervez jövőt, ill. azt, hogy nem jön be neki a pali, meg fiatalabb is bla.


A kérdésem az, hogy most én reagálom túl, vagy szakítanom kéne?

Mellesleg annyira szeretem, hogy nélküle nem tudnék élni, de papucs sem leszek akit jól átbasznak a háta mögött.

Előre is köszönöm szépen azok válaszát akik végigolvassák, és próbálnak segíteni.

Egy kétségbeesett srác.



2012. okt. 4. 13:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Szinte fix, hogy már reszelnek, de ha nem, hamarosan fognak. Találj egy rendes nőt Pesten, ez a nyomorék meg "barátkozzon" akivel akar.
2012. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a csaj hülyít. Rég nem vagy képben nála...
2012. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Akkor miért ragaszkodik annyira hozzám és jön hízeleg és mondja mennyire szeret? És mivel őrülten szeretem, ezzel mindig megbékít.
2012. okt. 4. 13:42
 4/54 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl,viszont először is megkérdezhetem hogy mégis hogyan jutott tudomásodra hogy miről levelezik a sráccal?
2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Egy kedves spicli avatott be :)
2012. okt. 4. 13:45
 6/54 anonim ***** válasza:
Figyi, minél hamarabb elhiszed, hogy csak hülyít, annál kevésbé lesz fájdalmas, amikor majd be kell látnod, hogy tényleg csak hülyít. Egy nő nagyon hitelesen tudja előadni magát, hogy így szeret, úgy szeret, aztán ha elmentél hazulról, másfél óra múlva már négykézláb ajánlja fel magát a másik fickónak. Így mennek ezek. A távkapcsi amúgy sem egészséges. (Egyébként ha tényleg egy normális nő lenne, azonnal le kellett volna, hogy vegye, hogy téged mennyire zavarnak a dolgai, és ha szeretne, abbahagyta volna, megszakította volna a kapcsolatot ezekkel az emberekkel. Nem tette. Szerinted mi következik ebből? Az, hogy te egy "biztos pont" vagy, egy "jó bolond", aki mindig ott van, ha kell, lehet vele szexelni, romantikázni, a tenyereden hordozod, veszel neki dolgokat, de a főkakas nem te vagy a tyúkólban.)
2012. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok megoldásokat, mert beleőrülök :(
2012. okt. 4. 13:48
 8/54 A kérdező kommentje:
6. Tehát te a szakítást ajánlod? Félek nem tudom megtenni, túlságosan szeretem ahhoz!
2012. okt. 4. 13:49
 9/54 anonim ***** válasza:
2 fél Jager, 1 sör, mégegy Jager, 2 sör, a végére VBK, utána mondd meg a ribinek, hogy veled ne szórakozzon, hanem húzzon a francba és b@szd rá az ajtót! :)
2012. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Lehet a spicli hazudik! Te barátnőd, te ismered, hogy van-e annyira gerinces, hogy nem hazudik a szemedbe! Ettől függetlenül szakítanék vele, mert a hétvégi találkozás nagyon kevés, főleg ha nem bízol benne! Amúgy szerintem meg fog csalni.
2012. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!