Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban a kapcsolatom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyok a barátommal, 1 éve náluk is lakom.Szeretem őt,de anyósomat nem bírom.Ő is szerintem csak elvisel.A párom nem akar albérletbe költözni,hiszen otthon mindent megkap és fele annyit nem kell fizetnie,mintha albérletbe mennénk.Szeretem őt, ő is talán még szeret,de ez így egyre rosszabb.2 hónapja kaptam tőle 1 drága kiskutyát (amúgy annyi pénzzel tartozott) és bár soha nem volt kutyájuk, de a szülei megengedték,hogy maradjon.Azt hittem jó jel,mert együtt nevelgetjük, ő a mi "gyerekünk".De anyósom is rászállt a kutyámra,egész nap csak piszkálja és mivel a szobánkba van a kutya, ő is gyakran bejön.Azt se bírom ahogy hozzászól,meg magyaráz neki,de ráadásul még okoskodik is, hogy mit hogy csináljunk vele.Már sokszor összevesztünk a párommal emiatt.Néha nekem ad igazat,de a legtöbbször azt hiszi csak hisztizek.MERT AZ ANYJA CSAK JÓT AKAR.Mi lenne ha gyerekünk lenne?Kikészülök, hogy mindíg okoskodik!Persze rossz lehet a barátomnak is,hogy nem bírom az anyját,de nekem mindíg kussba kell maradnom ha zavar valami csak mert én költöztem oda?Tegnap már nagyon összevesztem a barátommal:elmentem fodászhoz,mondtam 1 óra múlva jövök.Erre hazamentem,ajtó zárva ,sehol senki, felmentem a szobába, a kutya sehol, póráz nélkül, minden nélkül.Tiszta ideges lettem, már remegtem is.Felhívtam a páromat hogy mi van,erre ő:csak lementek a mamájához.JAAA!Csak elfelejtett felhívni, hogy nem vár meg otthon én meg idegeskedjek,mert az anyjával elmennek.KÖszi.Aztán én voltam a rossz,meg a hisztis.Én már ezt nem bírom,de szeretem őt.Mit csináljak?
2009. júl. 17. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az esetek 90%-ban nem jó az anyóssal egy fedél alatt élni!

Próbáld meg megértetni a pároddal,hogy ha nem akar elveszíteni költözzetek el!Mert nem fogod ezt így bírni és akkor bedobod a törölközőt akár mennyire is szereted a párod!Ez így nm mehet tovább!

2009. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó teszt, ahogy írod is. Sokkal jobb, hogy ezek most jönnek a felszínre, mintha a gyerekednél jönnének. Az ember a párját a "szüleivel együtt" veszi el. Lehet ezt tagadni, sajnálni, de tenni ellene nem nagyon van mit. Ahova születtünk, azon változtatni nem lehet. (Még ha egyesek meg is próbálják.) Párt viszont mi választunk magunknak. Olyan nincs, hogy ezt vagy azt kiteszem a képből, mert a nélkül nekem pont megfelelne. (Azokat sem értem, akik azt mondják a párjuknak, nekem így is szép vagy, de műtsük meg az orrodat/melledet/stb. Most akkor szép és elfogadom így, vagy nem?)
2009. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor párodat még mindig próbálja anyukája irányítgatni. Lehet, hogy ezért felejtett el felhívni...néha vannak "jóakaró" tanácsadók. Amúgy szerintem sem jó ötlet az anyóssal egy házban, főleg, ha alapból nem szívlelitek egymást. De ha máshogy nem kivitelezhető az együttélés, akkor pedig mindenképpen fektessétek le a szabályait. Üljetek össze mind ahányan laktok együtt, és beszéljétek meg kinek mi a dolga, ki mit engedhet meg magának. Akkor aztán elmondhatod, hogy nem szereted, hogy állandóan bemászkál kettőtök szobájába. Kompromisszumképes emberek esetében meg lehet ezt beszélni.
2009. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy tető alatt hosszú távon halott dolog.

Beszéljétek meg a pároddal, hogyan tudnátok elköltözni és kb. mikor, hogy lásd a kiutat. Mert ugye ha lenne lehetőség rá, akkor ő is szeretné már elkezdeni a közös életeteket??

Vagy anyukával együtt képzeli? Fontos ezeket tisztázni.. közös célok? tesz is érte?

Amúgy igaz, hogy el kell fogadni a családot, a Kedveseddel együtt járó dolog. emellett azonban azt gondolom, hogy ha ti közös életet kezdtek, akkor az már egy külön kis 2 személyes család ( illetve 3 a pici kutyival)!!!!! Amit tiszteletben kell tartania mindenkinek.


Amíg marad ez a helyzet:Anyuka kisfia nem 5 éves, hogy zoknit húzzon a lábára, és bizony este már te adod a 'jóéjtpuszit' és attól, hogy ott laktok náluk, az a szoba a ti kis világotok és a családon belül IGENIS VAN magánéletetek! Ezt pedig fogadják el!

2009. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!