Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsal-viszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsal-viszonya van egy másik nővel, de nem akarom elhagyni, mert mindíg meggyőz, hogy csak képzelődök. Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak,kokrét jelek vannak,már a testvére és az anyja is elszólta magát előttema kollégáim is szólták,hogy látták vele,én is láttam már az autóját "nála",de mindíg kimagyarázza,hogy csak direkt szét akarnak szedni bennünket.De mindenki?Arra meg hogy én láttam,azt mondta,csak beugrott valami papírért.

2012. okt. 10. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ha el akarod hinni, ugy is elhiszed akár százszor is.
2012. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lelkiismereted ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele. Ha ilyen dolgok vannak, akkor szerintem tuti megcsal téged. De ha ennyire nem akarod elhagyni, akkor maradj vele. Sőt, mond neki, hogy hozza be a nőt édes hármasba, ha ennyire nem zavar, hogy félreb*szik a párod.
2012. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!