Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves férfitársaim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfitársaim! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzetem nagyon bonyolult!Hamarosan utazok Németországba,sógornőmhöz,nála fogok lakni meg segít munkát találni.A párom majd később jön utánam,kb.2 hónap múlva,neki nem ilyen egyszerű a dolog hogy kijöjjön.Attól tartok,hogy össze fogunk melegedni sógornőmmel!Régen már kavartunk kb.10 éve,tudom hogy bejövök neki,még akkor nem ismertem a húgát.Nincs neki pasija sokat panaszkodik skype-on,hogy olyan magányos.Nos az az igazság hogy ikrek,és mivel én is ki leszek éhezve,és mondjuk iszogatunk,nem fogom kibírni,hogy ne mozduljak rá!Mert ugye olyan mintha ott lenne a párom,csak hát mégse.Nem vagyunk már tinik,van ilyen téren tapasztalaton,nagyon rá tudok érezni a dolgokra.Én 32 vagyok,a párom és a tesója 30.Mit tegyek?Vállaljam be és tartsuk titokban?Vagy legyek hűséges?5 éve vagyunk együtt,eddig az voltam,de félek,nagy lesz a kísértés,és hogy nem tudok neki ellenállni.

2012. okt. 17. 07:54
1 2
 1/14 gelazso ***** válasza:
33%
kavarjátok tovább
2012. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a kérdés NEM kitaláció, akkor igencsak szemét alak vagy.
2012. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom és akarat kérdése. Nekem is volt olyan csaj az életemben, akivel úgy éreztem, nem fogom kibírni, hogy ne feküdjek le. Aztán rájöttem, ez mindig csak döntés kérdése, semmi több.
2012. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves második!Ez bizony nem kitaláció.Hát akkor egy szemét alak vagyok!De azért gondolj bele,hogy külön vagy a párodtól,nagyon hiányzik neked,de ott van veled valaki,aki ugyanúgy néz ki mint ő!Hát elég szar érzés lesz az biztos!
2012. okt. 17. 08:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd a párod, hűséges maradnál. ha meg nem szereted, akkor egyáltalán minek megy ki utánad? menjél te egyedül, lakj a sógornőddel, jöjjetek össze, oszt nem kell szegény másik lánynak utazgatnia.
2012. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nyugtassuk meg a lelkiismereted, hogy hát te nem tehetsz róla, férfi vagy, hajt az ösztönöd, és majd végül nem tudsz ellenállni a párod ikertestvérének? Hogy nem te tehetsz róla?

A te döntésed. Ha megcsalod a párod, az mindenképpen rossz dolog. Ha azt mondjuk persze dugd meg a nőt, megdugod, aztán mit mondasz a párodnak? Hogy a gyikon biztattak?


Mellesleg 2 hónap még nem a világ. S annál jobb lesz majd üdvözölni a kedvesed. :)

2012. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyet olvasok, sajnos azt kell mondjam, arra jövök rá, hogy már nem is akarok párkapcsolatot.

Azt állítod nem vagytok már tinik? Akkor nem kéne úgy viselkedni. Ha nem szereted, mást kívánsz, hagyd ott a barátnőd és gyere össze a másikkal. Ez így korrekt. Minden egyéb esetben gerinctelen.

2 hónapot kell kibírnod szex nélkül, nem két évet. Van két kicsi kacsód, nem fogja senki hátrakötni, oldd meg.

2012. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Két hónapot ki lehet bírni, ha nem bírod, akkor elég akarat gyenge lehetsz ...


Én mondjuk személy szerint kavarnék vele és utána összehoznék egy édes-hármast ... iker lányokkal, haj-jaj :-P

2012. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi legyünk a lelki ismereted?

Egyszerű ez mint egy facsipesz!

Döntsd el, írtad nem vagy már tini, tudod mik lehetnek a fordulatok...

Ennyi.

2012. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is jó nagy görény vagy öcsém. Remélem lebuksz.
2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!