Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác (kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác (kedves, vicces és ráadásul helyes is), de neki barátnője van és legfeljebb csak haverok lehetünk mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik de nem tudom, hogy mit csináljak, és szinte minden nap látom (L/13)

2012. okt. 13. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a dolgot, és feküdj le aludni.
2012. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony egy másik kedves, vicces és helyes srácot kell keresned.

Remélem te sem gondoltad komolyan, hogy bekavarsz a kapcsolatukba, felejtsd el.

2012. okt. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hány éves a pasi? egy idő után amúgy is szakítanak... főleg ha olyan korban vannak mint te :D
2012. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha szakítanának és te utána rögtön lecsapnál a pasira az elég hülyén jönne ki. szóval szerintem hagyd őket, van más helyes srác is rajta kívül.
2012. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szeretném őket szétszedni, mert mind a kettőjükkel jóban vagyok, és velem egyidősek
2012. okt. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!