Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekel egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel egy lányt se, ha egy pasi kedves, udvarias, értelmes, és van humora?

Figyelt kérdés
Miért csak a magas, jóképű, gazdag pasik kellenek minden lánynak?
2012. okt. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
73%
Megint egy önsajnáló balfék. Kezd már ez elég uncsi lenni. -.-
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%

Pont ezért, amilyen vagy!

túl síros túl nyálas túl önsajnáltatós..szánalmas...

2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfi sosem siránkozik és nem sajnáltatja magát! ezért!!
2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
45%

ne általánosííííííts.

nekem azért kell magas pasi,mert 180 cm a magasságom,jöjjek össze 160 cm-es pasival,or whaaat?!

jóképű: kinek mi a jóképű.nekem pl a legtöbb jó pasinak mondott férfi nem is tetszik

gazdag: kit érdekel a lóvé???! engem biztos nem,van nekem is elég,minek másé?

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
9%

ma 13:40


Neked talán unalmas, de a kérdezőnek és másnak hatalmas szenvedés úgy élni, hogy egy lánynak sem kell, hiába tesz akármit is érte, hiába gyúrja ki magát vagy vesz jó ruhákat. Örülj, hogy érzéketlen vagy és sosem volg gondod a másik nemmel való kapcsolatkialakításban mert kelendő vagy a jó külsőd miatt.

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%
te is csak sírsz utolsó...:) ez a baj h ilyen nevetséges szerencsétlen vagy te is...
2012. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
84%

5. Brühühühü szegény kérdező meg te is.

Nekem is volt gondom a pasikkal. Elég sok szemetet kifogtam. Csúnyával is jártam h az biztos rendes de az volt a legnagyobb szemét. Nincs tökéletes alakom, de soha nem is akartam megfelelni mások igényeinek. Akinek tetszek annak tetszek így is. És SOHA nem sajnáltattam magamat. Sokminden van még amit elsorolhatnék és kiderülne h nekem tán még szarabb is, de nem vagyok ilyen önsajnáló lúzer.

2012. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel nagyjából, mondjuk én sosem jelentettem ezt ki másoknak, inkább csak magamban rágódtam. De! Rájöttem, hogy, ha nem teszek magamért, másért, sohasem jön el a boldogság! Meg kell tanulnod hinni önmagadban, aztán másokban! Soha ne általánosíts, éppen elegen megteszik ezt! Soha ne higgy senkinek, aki azt mondja nem vagy rá képes, hogy boldog legyél! Ha van egy álmod tegyél érte! Ennyi! 20/f
2012. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
bäszod. én kedves, udvarias, értelmes vagyok, van humorom, de magas, jóképű is vagyok, és mégis leszar mindenki. Érdeklem őket, de nem azért!
2012. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

mert egyesek szeretnek szenvedni


mekkora poén,hogy mindenkinek a beképzelt öntelt tuskó kell,aztán majd csodálkoznak mikor nem lehet megbeszélni a problémákat és a fickó a saját élvezeteit hajhássza,te pedig azt fogod kívánni bár meg se születtél volna :)

2012. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!