Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van értelme újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsaltak, de leírnám az előzményeket. Sokszor bunkó voltam a barátnőmmel, részegeskedtem előtte, megbántottam szavakkat sőt meg is ütöttem egyszer. Persze nem konstans voltam vele ilyen, sokszor a tökéletes pasi voltam de néha elszaladt velem a ló. Közben felbukkant egy harmadik személy akihez a bnőm átment beszélgetni (mi akkor éppen szakításban voltunk) és lefeküdt vele. Utánna nagyon megbánta, vissza is jött hozzám egyből, de kb 1 hónappal az eset után kiderült, hogy megcsalt és megint szakítottunk. Azóta rengeteget beszélünk a hibáinkról, hogy mi miért volt, tényleg őszintén megbeszéltünk rengeteg dolgot (és még fogunk is) Én belátom, hogy hibáztam sok dologban és úgy érzem ő is. Van értelme tiszta lappal indulni ilyenkor vagy ez úgysem fog változni? Tapasztalatok?

2012. okt. 18. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Te fogsz változni?

Fogsz inni,verekedni?


Megértem a barátnődet.

2012. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont ezt beszéltük meg, hogy én képes vagyok megváltozni. Nem is csak miatta, hanem magam miatt is.
2012. okt. 18. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretitek egymást, és tényleg mindketten hajlandóak vagytok tenni a kapcsolatotokért, akkor igen, van.
2012. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

te bántod és vered a barátnődet

a barátnőd megcsal téged


sok boldogságot...

2012. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Négyesnél a pont.

Megérdemlitek egymást...

2012. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget azt hiszem. Pont azt kérdeztem, hogy szerintetek van e esély arra ha szeretjük egymást, hogy megváltozunk és tanulunk a hibáinkból.
2012. okt. 18. 10:50
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, van esély. Kérdés, hogy mennyi?


Ha TÉNYLEG megváltozol, és normálisabb leszel,

és TÉNYLEG megváltozik, és hűséges lesz,

akkor van esélyetek egy jó kapcsolatra, amely egymás megbecsülésére(!!!) és a bizalomra(!!!) épül.


De ezt NEKTEK kell tudni, hogy képesek vagytok-e rá?


Pedro

2012. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, de ehhez olyan őszinte döntések, akaraterő és türelem szükséges, hogy kevés párról mondható el, hogy mindkét félben meglenne ez a másikkal szemben. A probléma az, hogy nem tudtok tiszta lappal kezdeni, elvégre egyikőtöknél sem tisztázott még semmi, mindkettőtök hátán ott a batyu. Amíg ezek nem tisztázottak, nincs tiszta lap, de nem is kell, hogy legyen.
2012. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Leszögezem, hogy csak a kérdést olvastam el és most csak arra fogok válaszolni. Szerintem, ha egyszer valaki megcsalja a párját (mindegy milyen okból), akkor utána egyszerűen a megcsalt fél nem fog tudni teljesen megbízni a másikban, hiába kezdenék elölről, tiszta lappal. Valahogy a másik fejében mindig ott fog kattogni az a kétely, hogy gondolat, hogy vajon meddig lesz hűséges hozzá a másik, mikor kezd el megint csajozni/pasizni.


Tudom, hogy a legtöbb esetben, ha valaki megcsalja a másikat, mind a ketten hibásak, de én személy szerint nem kezdeném el újra az egészet.

2012. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme újrakezdeni.

Saját tapasztalat: megcsaltam a barátnőm, buliztam, kirúgott. Visszafogadott, elvettem, 2 gyerekünk van, mintaapa és férj vagyok.

2012. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!