Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom elég furcsán viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elég furcsán viselkedik. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Naponta találkozunk, de együtt aludni csak 2x-3x tudunk egy héten. Én igényelném ilyen alkalmakkor a szexet, de ő mostanában elég sokszor fáradtságra hivatkozik, meg hogy túl késő van, miért akarok én éjszaka szexelni, amikor reggel kelnünk kell. Túl késő neki az este 11 is...

Ezen kívül sokszor kritizál is, sokszor megbánt. Már nem egyszer rákérdeztem, hogy van-e valakije, mindig nemmel válaszolt. Mit gondoltok? Elég megalázó nekem, hogy folyton visszautasít...



2012. nov. 9. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy már nem szerelmes beléd, nem? Azok viselkednek így!

De mondjuk ezt tegyük félre!

Amikor együtt vagytok, támadd le, ülj rá, fogd el a kezét, csókold meg, puszilgasd végig a nyakát és egyre lejjebb! Ennek csak nem tud ellenállni!!

ha igen kérdezd meg,hogy szerelmes-e még beléd,neki ezígy megfelel-e, akarja-e ezt még így folytatni??

Veszteni valód nincsen, gondolom ennél rosszabb nagyon már nem lehet!

Minden jót!:) Írj majd hogyan alakult!!

2012. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg,mi ennek az oka,Kérdezd meg mikor nem fáradt,és aludjon akkor ott.
2012. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy maris valaszoltatok!

Elso valaszironak: koszi a tanacsod, probaltam mar tobbszor is, es tenyleg bevalik, viszont ilyenkor azt erzem hogy ugymond az en eroltetesem az egesz... Azt meg hogy mar nem szeret, hat azt csak o tudja megmondani. Rengetegszer rakerdeztem, mindig azt mondja hogy szeret. Es sokszor ugy is viselkedik, babusgat meg minden. Viszont ugye ott vannak a problemak, amiket fent leirtam. :(

2012. nov. 9. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor üljetek le, egy alkalmas időpontban, amikor nem fáradt és te is összeszedted a gondolataidat! Kérdezd meg tőle ezeket! Nyugodtan beszéljétek meg!
2012. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miközben babusgat akkor kérdezd meg, használd ki ezt az alkalmat,(ilyenkor szerintem rá lehet venni bármire őket :D )kicsi hízelegj neki te is ,mondd el neki, most milyen jó, de téged nagyon bánt amikor ezeket csinálja... közbe puszilgasd, csábítsd el!! Hajrá!
2012. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába babusgatom, hiába bújok hozzá.... nem segít. Ha megpróbálom, legtöbbször kiakad azon, hogy nekem már megint nem tetszik valami. Neki áll feljebb..
2012. nov. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!