Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik igy?!?!?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy?!?!?! Regebben nem ilyen volt, de most nagyon furcsan viselkedik velem a baratom.

Figyelt kérdés

Van egy baratom,nemsokara 11 honapja vagyunk egyutt.Most Nemetorszagban vagyok,de 1 het es megyek haza.Amikor osszejottunk, akkor kimutatta hogy szeret,de most mar tobbszor mondtak nekem,hogy megcsalt,de en bizok benne.

Sokszor bekavarnak nekunk,eleg nehez..Ma megint mondtak, hogy egy lannyal kezen fogva ment a varosba, de azt mondja hogy nem igaz.Masok szerint csokolozott a buszmegalloba, de abban az esetbe kevertek a sz*rt.Megkerdezte, hogy mit szolnek ha szakitana velem,vagy megcsalna.Mondta hogy csak szemelyesen szakitana velem,es nem mondana el,most igy elore,hogy o szakitani szeretne velem.Nagyon szeretem..Vissza el a szeretetemmel,de neha kimutatja,hogy szeret.Nem tudom most mivan..

Hianyoltam tole, hogy mondta hogy 'szeretlek' es rakerdeztem,de azt mondta hogy ez ovis viselkedes..nem valaszol,ha megkerdezem,hogy szeret-e.

szerintetek mit csinaljak??miert viselkedik igy??



2012. szept. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is utalom ha a barátnőm állandóan megkérdi hogy "Szeretsz?" olyan cikinek érzem valamiért... a férfi legyen határozott, nem nyálas kis kuki xD
2012. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnálom, de kész tények elé kell, hogy állítsalak. Már nem szeret. te is írtad: nem mondja, nem érzékelteti, semmi. Ha nem vagy ott mellette, akkor nem is annyira nehéz egy másik lánynak elhódítania tőled. Te is tudod, hogy sok ez a pletyka. Én se adtam a pletykákra régebben, de mikor már 5.6- embertől hallok vissza dolgokat, az azért elgondolkodtató. Ha nem is az egész pletyka, de egy része biztos igaz. Lehet hogy csak látták egy lánnyal sétálni, aki az unokatesója is lehet akár, de egyik másik primitív ember ebből is pletykát sző. Várd meg míg hazajössz. addig ne is nagyon rágd a fülét emiatt. Fontos vagy neki, akármi is történt, vagy elmúlt. Szemtől szembe akarja ezt veled megbeszélni és bár most lehet nehéz neked, de ez nagyon is értékelendő. Fel a fejjel!
2012. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!