Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában furcsán viselkedik, természetesnek veszi a kapcsolatunkat, mintha kicsit unná is. Hogy lobbantsam fel újra a lángot?

Figyelt kérdés
16/L, 1 éve járunk.
2012. szept. 2. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy szrd lé, hanyagold és majd rájön hogy ő ebben a hibás..vagy pedig készülj neki valami meglepetéssel pl egy romantikus vacsi..a többit majd meglátjátok


lefeküdtetek már?

2012. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat természetes dolog.

Nem sok természetesebb van ennél.

2012. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, még nem feküdtünk le. én már kb 2-3 hónapja kész lennék rá (az elején ő akarta, én nem) és most meg már ő nem akarja...
2012. szept. 2. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy most meg ő nem akarja? Akkor nagyon nagy baj lehet a kapcsolatotokkal, ha akarta, aztán lemondott róla...


Egyébként ezt az ő nem akarja dolgot könnyen felülírhatod... Miket szoktatok csinálni? Alszotok együtt? Sokat csókolóztok? Szokott tapizni itt-ott? Bár első alkalomnak nem a legjobb ötlet, de nem kell megtörténnie a dolognak, de nyugodtan csókold meg először lassan, aztán akár gyorsabban is, de legyél szenvedélyes, csókolgasd a nyakát, simogathatod a mellkasát, de akár oda is nyúlhatsz neki... Az én barátom ettől kész szokott lenni... Ha ez nem igazgatja fel, és nem lép valamit az ügy érdekében, akkor nem tudom...

2012. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj, ezzel a második mondatoddal nagyon rámijesztettél. :( igazából próbáltam már kezdeményezni ezügyben többször is, amikor nálunk vagy náluk voltunk egyedül a lakásban, de valahogy kitért előle... legutóbb például azzal rázott le, hogy rámförmedt: "inkább nézzük már a filmet, tudod milyen régóta akarom ezt látni?"

egyébként mindennap találkozunk, megyünk mindenfele együtt (mozi, strand, kajálások meg ilyenek) nem igazán engedik hogy ott aludjak ezért azt mondtam 1 barátnőmnél vagyok, és így sikerült 1x együtt aludnunk (még nyár elején akkor mondjuk pont megvolt), sokat csókolózunk de néha már ő húzza el a fejét hogy abbahagyjuk...:/:(

2012. szept. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!