Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyem magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl a megcsaláson?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 2 éve,hogy együtt leszünk. Mikor összejöttünk rá 4-5 hónapra megcsalt. Azután rá 2 hónapra ismét találkoztak.(elvileg akkor semmi nem volt.) Nem mondta el,hogy mi történt csak utólag tudtam meg, rá félévre de akkor is úgy,hogy lebukott. Eleinte tagadta,kérdezősködött,hogy ha kiderülne,hogy megcsalt elhagynám? Legborzasztóbb az egészben,hogy engem is "lejáratott" megalázott durva beszélgetésekkel amit a csajjal beszélt. Mikor ezeket megtudtam fogalmam sem volt,hogy mit tegyek..össze voltam zavarodva. Aznap folyton hívogatott,hogy ő mennyire szeret és mennyire megbánta, de nem értem,hogy miért tette akkor meg 2x is?

Még aznap lejött hozzám és megbocsájtottam neki (legalábbis akkor azt hittem) Sírva könyörgött,hogy ne hagyjam el. Azóta eltelt majdnem egy fél év de még mindig nem tudom magam túl tenni a dolgon. Pedig szeret, imád mindent megtesz értem de még se érzem azt amit az elején, és nem érzem,hogy teljes szívemből megbocsájtottam..Hogyan tegyem magam túl ezen?



2012. nov. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Elhiszed azt, hogy többet nem néz más lány után? Ha nem, bármennyire is kételkedsz, vagy félsz egy újabb csalódástól jobb lenne, ha elhagynád...
2012. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rengeteget gondolkoztam már ezen,hogy jobb lenne hagyni egymást... mert voltak dolgai amik ugyan nem megcsalás volt de félreérthető. Van amikor nagyon jól megvagyunk van amikor ha már csókolni akar egyfajta taszítást érzek..mert a másik csajt akivel megcsalt, őt is megcsókolta.


Azt elfelejtettem leírni,hogy van amikor hónapokig nem hozódik fel vagy hetekig aztán egyszer csak előjön belőlem minden és rázudítom. Olyankor elkezd sírni,hogy hányszor fogom még a fejéhez vágni,hogy mennyire megbántott?

2012. nov. 13. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Ha szeretne és imádna, nem csalna meg. Neked pedig legyen több tartásod és önbecsülésed, ennél többet érdemelsz!
2012. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, meg lehet bocsájtani. De tudni kell, miért teszed, és sok időbe telik. Nekem évek kellettek hozzá, 3-4? már nem emlékszem, nem mostanában történt :) de már házas voltam. És nem bántam meg, hogy megbocsájtottam. Bár, a megbocsájtásban nagy szerepet játszott, hogy a férjem nagyon igyekezett, valóban megbánta, és többszörösen bizonyított, minden területen. De jól ismerem azt az érzést, mikor szereted, kívánod, ugyanakkor nem bírod elviselni a fizikai közelségét, csókját :( Nehéz. Mindenesetre Te döntesz, mennyit ér ő neked. Ő már tudja mit veszíthet, te is döntsd el.
2012. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 betlindis ***** válasza:
sok férfi félrelép, és sok nő azt tanácsolja, hogy bocsásson meg neki a párja, és akkor egy szép életet élhetnek még le közösen. igen ám, de a megcsalások között is van különbség. más az, ha vki csak egy gyors numerára megy félre, mert akkor nagy eséllyel semmit nem jelent neki a harmadik, és az is, ha vki beleszeret vki másba, mert akkor a szíve viszi félre. de ha vki nem csak egy gyors numerára csal meg, hanem még ki is tárgyal téged megalázóan a harmadik féllel, de ráadásul még őbelé sem szerelmes, csak éppen szinte unalomból vagy miért ne alapon van vele, az szerintem egyszerűen egy jellemtelen ember. nem szeret se téged, se mást, csak saját magát, nem a vére vitte félre, mert nem bírt neki parancsolni, hiszen még beszélgettek is, ráadásul rólad. elhiszem, hogy sír, hogy ne hagyd el, mert nem akarja felborítani a megszokott kényelmes életét, de ez megint csak őróla szól, nem terólad. tudom, hogy nehéz egy hosszú kapcsolatból kiszállni, de néha a folytatás csak puszta időhúzás, mint a te esetedben is.
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló. Pontosam így érzem,hogy csak halasztom húzom de egyszerűen képtelen vagyok kilépni mert hol jó,hol nem..
2012. nov. 13. 18:34
 7/10 betlindis ***** válasza:
kegyetlen dolog ez, de a hol jó hol nem érzésben van egy olyan nagy tévedés, hogy amikor éppen jó, akkor az ember reméli, hogy ez most már így is fog maradni. pedig nem fog. a libikókázásban törvényszerűen el fog jönni a fent után a lent is, ezt kellene tudatosítani. lehet, hogy durva hasonlat, de én az ilyet a fogfájáshoz szoktam hasonlítani: amikor fáj a fogad, leborogathatod, és el is múlhat pár órára vagy pár napra, de attól még nem javul meg. ha rászánod magad, hogy elmész és kihúzatod, akkor rövid ideig bizonyosan nagyobb fájdalmat fogsz érezni, viszont ha az elmúlik, utána sokkal jobban és megkönnyebbülten fogod érezni magad. így van ez a rossz kapcsolatokkal is, az ember megszokja, hogy ott a másik, és gyakran más csak szokásból sem tudja elküldeni, mert hiányozna, vagy mert tart tőle, hogy egyedül marad. bár szerintem jobb egyedül, mint egy olyan emberrel, aki bántott, és akiben már nem tudsz bízni. és ez ebben a helyzetben szerintem nem a te hibád. nem tanácsolhatom azt, hogy hagyd ott gyorsan, mert ez egy nagyon komoly döntés, és ezt neked kell meghoznod. csak azt tudom mondani, hogy én ezt tenném a helyedben.
2012. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem leszel VELE boldog.
2012. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem,hogy hamar elhatározom magam.
2012. nov. 13. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

A nők hajlamosabbak elnézni a megcsalást, aztán nem értik, hogy miért történt meg újra.

Már az elsőnél ki kellett volna rúgnod, mert ezzel azt közvetítetted felé, hogy bármit megtehet, a tetteinek nem lesznek következményei.

2012. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!