Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúltam 35, hogy tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 35, hogy tegyem túl magam a megcsaláson?

Figyelt kérdés
Szakítani fogok vele,mert megint megcsalt,legalább is nagyon biztos. Persze tagadja és veszekszik velem emiatt! Nincs elég önbizalmam,félek,h ennyi idősen,egy gyerekkel már sosem találok magamnak olyan ffit,aki őszintén szeret és boldogan élhetnék vele! :'(
2012. okt. 3. 06:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

"aki őszintén szeret"


Ilyet tényleg necces találni


Szerintem rakd lejjebb a mércédet

2012. okt. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért olyan nagy elvárás ez? Én ilyen vagyok,biztosan ezért várom el ugyanezt a páromtól is!
2012. okt. 3. 06:57
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

legalább is nagyon biztos.

Nem szenvedel te, bizalom hiányban?

2012. okt. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Most őszintén, szerinted egy gyerekkel kinek kellesz majd?
2012. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

"Miért olyan nagy elvárás ez?"


Mert a Földön laksz

2012. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi! Inkább akkor maradjak egy olyan pasival,aki hazudik,megcsal?

És, igen, Nincs önbizalmam! Ehhez ő nagyon sokban hozzájárult!

2012. okt. 3. 07:14
 7/23 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki,hogy megcsalt?Gyerekkel nagyon nehéz új kapcsolatot kialakítani szerintem!Az egyik ismerősöm elvált 4 gyereke van és nem talál olyan pasit akinek kellene!Persze szeretőként igen,de igazi párkapcsolat nehezen alakul ki!
2012. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A viselkedéséből! Alig volt itthon,a telefonját rejtegette,megváltoztatta az email jelszavát,rengeteg lett a telefonszámlája...stb.
2012. okt. 3. 07:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát az elég gyanús ebben egyet értek!Sok sikert kívánok találd meg azt aki igazán szeret téged!:)
2012. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

"Inkább akkor maradjak egy olyan pasival,aki hazudik,megcsal?"


Most őszintén van más választásod?Persze próbálkozhatsz azzal is hogy keresed az "igazit" talán 60 éves korodra találsz majd egyet

2012. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!