Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogyan tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan tegyem túl magam a dolgon?

Figyelt kérdés
Másfél hónapot voltam együtt a sajnos már csak volt barátnőmmel. Nem volt lány, akit így szerettem volna. Éreztem, hogy ő tökéletes, nem találtam benne hibát. Majd másfél hónap után szakított velem, ezzel az indokkal, hogy : nagyon szeret, de nem szerelmes. Másnap 4 órán keresztül beszélgettünk erről, azt mondta , fél, hogy nem jutna el a szerelem szintig, olyan szintre ahol én( mint fiú) vagyok. Majdnem újra kezdtük, de aztán úgy döntött mégsem. Szörnyen fáj, és attól félek nem fogok tudni már mást így szeretni.

2012. nov. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

elöbb utobb el fog mulni és mindig igy érzi az ember ha nagyon szerelmes.nekem is volt egy nagy szerelmem de hiába szerettem ,zürös csávo volt. mai napig szeretem mint embert és jo barátok vagyunk, nem tudom valaha fogok e ugy szeretni valakit mint öt, de a jelenlegi páromba is szerelmes vagyok. minden szerelem más.

és egyszerüen ugy kell erre gondolni hogy nem ö volt az igazi és Ő még vár rám valahol, nem pazarolhatom az energiám olyan szekérre ami nem vesz fel.

2012. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy egy iskolába járunk, és lehet könnyebb lenne, ha nem látnám. De szeretne a barátom maradni, mert állitólag nagyon szeret. Szóval nehéz, hogy egyáltalán ne keressem vele a kapcsolatot, vagy maradjunk barátok. Nehéz, hogy melyik fájna jobban.
2012. nov. 11. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet egy idöre nem kéne beszélgetnetek. csak amig kihevered. ha kapcsolatban maradtok akkor nagyon hosszu folyamat lesz és biztos vagyok benne hogy ö is kisértésbe esne,aztán megint dobna. nem azért mert hülye p.,hanem mert ö sem tudja mit akar,még most kezditek ezt a szerelem dolgot gondolom tizenévesek vagytok..nálam is volt ilyen,hol szerettem hol nem aztán persze ez fellángolás volt. és hány ilyen lesz még mire rájöttök mi a szerelem:)))

nálam is ugyanez volt.1 honap, két honap, két hét!!!

sok ilyen van fiatalon.ezek nem kapcsolatok.fél év a minimum akkor már talán érdemes komolyan gondolni:)

2012. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen fogod úgy elfelejteni ha azt mondogatod magadnak h ő még szeret. Ha reménykedsz, úgy még nehezebb lesz túl tenned magad rajta! Hidd el, lehet hogy most úgy tűnik h soha többé nem fogsz mást szeretni, de az első szerelem ilyen! Nehéz túl lépni rajta, de nem lehetetlen!

Sok sikert a felejtéshez!:)

2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyi kapcsolat maradt köztünk, hogy reggel körülbelül 10 percet együtt villamosozunk. Suliban néha beszélünk. Ennél jobban nem szeretném megszakítani, mert az lehet mégjobban fájna. Tudom, hogy nem fogjuk újra kezdeni, de álltiólag barát ként nagyon szeret.
2012. nov. 13. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van egy exem akivel nagyon jo barátok vagyunk, söt kettö is.de mi felnöttek vagyunk tudjuk mit akarunk. ti még nem biztos:) de sok sikert hogy elfelejtsd és h jobarátok legyetek:)
2012. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!