Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év után megcsaltam a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után megcsaltam a párom, és az új sráccal járok, de a régivel is tartom a kapcsolatot, és sokszor úgy érzem, visszahúz a szívem. A régi belsőleg jobb ember, az új viszont odavan értem, és frenetikus a szex is. Mit tegyek? 25/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Valahol azt hallottam.. hogy ha van egy barátod.. és szerelmes leszel egy másikba, az azt jelenti, hogy nem is igazán szeretted a régit...
2012. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Hanariko ***** válasza:
85%

első, én ezt egy kicsit potnosítva úgy hallottam, hogyha választanod kell az első és a második közt, akor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.


Kérdező: ezzel nincs mit tenni, szerintem csak az emlékek miatt húz vissza néha a szíved.

2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Hanariko ***** válasza:
jah és sztm nem kéne tartanod a régivel a kapcsolatot.
2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Hülye k*rva
2012. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen igazán szeretős baromságokkal nem értek egyet, mert egy hosszú és komoly kapcsolatban az érzelmek hullámzóak, az ember hol fülig szerelmes, hol pedig csak jól elvan. El kell dönteni, ki az, akivel ezen a hullámzások ellenére is együtt maradsz és nem hagyod el egy kis izgalomért. Nem kell ezt magyarázni és legálissá tenni semmivel sem.


Ettől függetlenül te már régen választottál, elvégre megcsaltad és elhagytad a párodat. A párkapcsolatok nem nyitott kapuk, amiken bekukkanthatsz majd kijöhetsz, ha nem tetszik amit odabent láttál. Hátrafelé ne akarj lépkedni, ott már jártál és gondolom azért jöttél erre, mert az az irány nem volt jó.


Kérdés: nem szentendrei vagy véletlenül?

2012. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy szívességet a volt párodnak és hagyd békén. Még ha nem is tudja, de nem akar ő se a nyakába egy lányt aki már megcsalta és jó eséllyel megcsalná máskor is. Ha kicsit is fontos neked, akkor hagyd, hogy találjon magának egy rendes lányt.
2012. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És tégy egy szívességet az új párodnak is és őt is hagyd békén. Egyiket sem szereted, csak tulajdonságokat szeretsz bennük. Ha az újat szeretnéd, nem jutna eszedbe a régi. Ha a régit szeretnéd, nem lett volna új.

Két szék közé estél.

2012. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

" A régi belsőleg jobb ember, az új viszont odavan értem, és frenetikus a szex is."


Méghogy a nőknek az érzelmek az elsődlegesek és a szex csak másodlagos? HA HA.


Tipikus. Adott egy normális srác, akiért minden nő rinyál, aztán ha eljön, akkor egyből megkapja az unalmas, szerencsétlen, papucs stb. jelzőket. A csaj összeáll az ügyeletes tahóval, mert az milyen izgi és ő majd tuti megváltoztatja. Persze ez soha sem sikerül, de azért a szex jó vele. Mit lehet ilyenkor tenni? Hát persze, visszamenni az előzőhöz, mert az egy biztos pont, lehet leszívni érzelmileg, anyagilag stb. és félrekefélni a tahóval a frenetikus szex miatt.

Ha az előzőben egy csepp önérzet is van, le sem fog köpni. Én biztos, hogy nem fogadnálak vissza.


"Mit tegyek?"


Ezt inkább nem írom le, mert kimoderálnának.

2012. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

OFF

8-asnak: "az új viszont odavan értem, és frenetikus a szex is"

Nem értem, miért bántod. Neki tényleg az érzelmek a legfontosabbak ("odavan értem"), és a szex csak másodlagos. :D


ON

Én azt mondom, ha teszel egy lépést, viseld a következményeit. Például ha megveszel egy ruhát, később nem viheted vissza, hogy "bocs, mégse kell". Hozd ki a legjobbat abból, amid van, de játssz tisztességesen.

A helyedben én inkább egy harmadikat keresnék, akiért én is odavagyok, és a szex is frenetikus.

2012. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

"OFF

8-asnak: "az új viszont odavan értem, és frenetikus a szex is"

Nem értem, miért bántod. Neki tényleg az érzelmek a legfontosabbak ("odavan értem"), és a szex csak másodlagos. :D"


Azért mert egy szemét kis k.rva, aki pofátlanul félreb.szott.

De értem mit akarsz mondani.

2012. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!