Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőmben nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőmben nincsen tisztesség, nincsen becsület, hazudozik, mindent így ér el, nem vállalja semmiért sem a felelősséget, és gonosz! Mit tehetnék, hogy jobb ember legyen?

Figyelt kérdés
nincs tisztesség, nincs becsület, bárkit, bármikor elárul, ha ég a lába alatt a talaj. akármit is ér el, hazugsággal, hisztivel és mások mozgatásával teszi. elárulja barátjait, elárulja barátnőit, csakis egyetlen egy dologért: hogy saját magának minél jobb legyen. nem képes áldozatot hozni senkiért, ha pedig érte hoznak áldozatot, nem képes becsülni azt. azt akarom, hogy jobb ember legyen. de engem is elárult (pedig ő dobott, és még én voltam ott mellette, hogy segítsek neki, hogy jó útra tereljem...)
2010. dec. 20. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem hinném, hogy a te dolgod lenne jobb embert faragni belőle.
2010. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
muszáj lesz, mert a végén egy üszkös ribanc lesz!!
2010. dec. 20. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
ő nem Vanda, a barátok köztből?
2010. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, de a hajszín, szemszín stimmel.
2010. dec. 20. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
na és akkor. nőd? nem. rokonod? nem. fiúlány barátság létezik? nem. innentől az ő dolga.
2010. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ő nem akar megváltozni. Szociopatáknak inkább ne kerülj az útjába.
2010. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!