Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi akibe már 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akibe már 3 éve szerelmes vagyok és mindíg rá gondolok. Ő 27 éves de én csak 14. Lehetséges hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Szerintem gondolhatja hogy szerelmes vagyok belé. Eddig egyszer jártam fiúval azzal is 2és fél évig nem úgy hogy nem gyerekesen! Nekem még az is elég lenne ha nagyon jóba lennék vele de azt hogyan tegyem? MIt tegyek ezzel kapcsolatosan? Normális válaszokat várok!
2012. okt. 31. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, majd minimum 4 év múlva.
2012. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Várj még négy évet minimum.Jézusom hol élünk már?Ez max. ilyen korodbeli rajongás majd kinövöd.Édes mindegy hogy vagy együtt valakivel,amíg kívül-belül gyerek vagy szívem...
2012. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nincs esélye a kapcsolatnak.

Szerintem kerül/kerülni fog téged.Érthető is.Nem akarja összetörni a szíved.Lássuk be jogos is.

Jobb ha elfelejted

2012. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Várj, amíg be nem töltöd a 18-at. A tinik hajlamosak összekeverni a szerelem fogalmát, a rajongáséval, és amúgy is, egy korodbeli fiúval 2,5 év járás se olyan komoly, mint mondjuk 2 25 feletti között fél év.. Hidd el, ő már teljesen mást vár egy partnertől, mint a korodbeliek. Kitartást! :-)


15/L

2012. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2és fél év?? O-o akkor már 11 évesen palid volt? Remélem nem volt szex :)

Amúgymeg sosem lehet tudni én is ugyanígy voltam! 4.esen beleszerettem egy 8.os fiúba aki észre sem vett. Elballagott. Napokig sírtam, sosem ment ki belőlem végleg, komolyan bele voltam betegedve elsem hinnétek. 4 év fájdalom után, 8. Év végén -ismeretlen okokból- bejött a suliba. Elém állt, és azt mondta: 'téged hogy is hívnak? Szép lányka'

Azóta már a barátom :)) 16L

2012. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kicsiZoli ***** válasza:
42%
Apa komplexusod van. Majd elmúlik.
2012. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy? Akkor elvileg nem kell sok a fickóhoz, bár ő meg mindjárt 30, szóval azért bonyolult a dolog. Várj még 3 évet és a tiéd lehet.
2012. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam kiverni a fejemből de nem megy. Nekem az is elég lenne hogy legyünk nagyon jóba. Sajna van barátnője akit meg szeretnék ölni annyira féltékeny vagyok. Amikro látom az utcán azután napokig sírni tudnák érte. Szerintem nem kerülne el engem mert volt egy verseny amikor szavazni kellett egy képére és én megtettem és azt mondta köszy szeri van további szép napot és egy szív! :) Amúgy amikor 12 éves voltam amikor szakítottam a volt fiúmmal ő akkor volt 16 éves ! Én szakítottam vele azért mert ugye megszerettem ezt az illetőt. Nevet nem mondok mert nem tudom hogy ő fent e van ezen!
2012. okt. 31. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Apukád mit válaszolt erre a kérdésre??
2012. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmit mert nem tudja!
2012. okt. 31. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!