Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi csak szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak szexuális kapcsolatot akar, akkor miért viselkedik a találkozások alkalmával úgy mint egy szerelmes kamasz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az milyen?
2012. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint te vagy nem voltál még kamasz vagy nem voltál szerelmes. :)
2012. okt. 18. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert anyakomplexusa van, és valószínűleg valami van a háttérben, ami miatt nem mer kapcsolatot vállalni (frusztráció, anyagiak, valamit szégyell), ellenben legbelül nagyon is vágyik rá. Pont ezért.
2012. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mert tudja, hogy ezzel tarthat meg igazán, mert mi nők azt gondoljuk, hogy: jaj biztos szeret csak félénk/csalódott stb.

A férfiak szerintem, ha azt mondják csak szexelni akarnak akkor ez a helyzet, ne áltasd magas :S

2012. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kamasz vagyok most is. szerelmes is voltam. nem mutatom ki. szóval milyen is az?
2012. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bővebben, ha csak szexre kellek neki miért viselkedik úgy mintha többet jelentenék a számára?
2012. okt. 18. 21:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
több szexre kellesz.
2012. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy látom, szövegértési problémáid vannak.
2012. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

már leírtam, te most éppen becsapod magad, a kérdésedből és a válaszaidból látszik, hogy ezt szeretnéd hallani:

"azért, mert valójában többet érez, csak sokat csalódott, ezért nem meri felvállalni az érzéseit, de mélyen legbelül csak téged szeret de még idő kell neki"

A valóság az, hogy szexelni akar, ha nem hülye és bunkó akkor tudja, hogy neki is adni kell valamit, de ez nem jelenti, hogy többet érez


22N

2012. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
4 igazad van, ezt én is tudom. De ő nem titkolta, hogy ez csak szex, és én bele mentem, Tehát nem kellene színészkednie..
2012. okt. 18. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!