Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít? Lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel és már kezdtünk egymásba szeretni. Minap megtudtam, hogy megcsalt. A kapcsolatunk elején még csak 3szor találkoztunk és a 2. randin lefeküdtünk egymással. Nekem 10 napra el kellett ekkor utaznom, de folyamatosan beszélgettünk neten keresztül. Ekkor ő lefeküdt egy másik sráccal akivel előtte már 2szer lefeküdtek pár hónappal az előtt is, (csak szex volt köztük, nem is akartak kapcsolatot). Barátnőm most azzal védekezik, h akkor még nem tudta, h mi alakul ki köztünk, és h ami akkor volt köztünk az még nem volt párkapcsolat csak nagyon ígéretesnek tűnt. Közben a srácot győzködte 4 napon keresztül, h utazzon el hozzá és feküdjenek le, nekem meg a hiányzol smseket küldte. Nem akarom elítélni, azért mert lazábbak az erkölcsei mint az enyémek, de én megtiszteltem őt azzal, h csak egyedül vele találkozgattam, míg ki nem derül, h lesz-e közös jövőnk. Most úgy élem meg ezt a megcsalást ( ha annak számít), mint ha tegnap történt volna. Megszerettem ezt a lányt, de ezt nagyon nehezen tudom lenyelni neki, még ha nem is számít megcsalásnak, attól még átvert és hazudott. Én 27/F, ő 29/L. Ti mit tennétek most?

#megcsalás #megcsalásnak
2012. nov. 25. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
bárhogy is vesszük, mindenképp átb@szott. megcsalásnak talán nem az, de átb@szásnak viszont súlyos. az smsek miatt. azt hiszem, adnék neki egy esélyt, de még egy hasonló dolog és azonnal repül
2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És hogy látod, mostmár kiderült a közös jővő?

27/F-t javitsd át 27/tinilányra, úgy emészhetőbb lenne az irásod.

2012. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés,hogy el tudod ezt felejteni teljes mértékben,vagy úgy érzed hogy már nem tudsz benne megbízni.
2012. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretném folytatni a kapcsolatot, de nem tudom, h ezt mennyi ideig tart megemésztenem. Elképzelem, h szeretkezek vele, de valahogy most undorral tölt el ez a gondolat. Nem tudnék most hozzá érni...
2012. nov. 25. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen megcsalás. Sőt még hülyének is nézett.

Gondolj bele, ha fordított esetben történt volna, akkor ő mit szólt volna. Az meg, hogy nem tudta, hogyan alakul a kapcsolat köztetek eléggé megalázó rád nézve, mert olyan ez, mintha a másikkal nem jön össze, akkor ott leszel te tartaléknak.

2012. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz egy ilyen ilyen ágymelegítővel!

Ha Ő ilyen könnyen veszi és akarod, fektesd meg párszor még, és hagyd ott, legalábbis én nem tudnék bízni benne többet, és akkor meg veszett fejsze...

2012. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!