Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít e ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít e ha valaki szakítás után 3 héttel lefexik mással? . Megbocsájtható e az alábbi történet:

Figyelt kérdés
Megcsalásnak számít e ha valaki szakítás után 3 héttel lefexik mással azért, hogy bosszút álljon a volt párján - akivel a szakítás óta is rendszeresen (kb 3 naponta) nemi kpcsolata van - azért, mert az kidobta őt, mert elviselhetetlen fétékenységi rohamokat rendezett, és gyűlőlt mindenkit a párja környezetében, mert annak van már egy gyermeke, az előző házasságából, akitől elvált, még a kapcsolat előtt. És féltékeny mindenkire aki a volt kapcsolatából származó gyermekére akár rákérdez, azért mert ő is gyermeket akar tőle, de nem jött össze ezidáig. Ezért bosszuból a különlét alatt lefeküdt mással, majd ezután elmondja a volt párjának, hogy mit tett, hogy ezzel fájdalat okozzon neki.
2012. okt. 31. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gyerekes dolog, és szánalmas.

Nem számít, megcsalásnak, nem vagytok együtt.

Féltékenységből lefeküdni mással? Minek? Semmi értelme sincs. Ha szeretne még járnátok, csak lejáratod magad.

2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ASOT ***** válasza:
szakítottak , ergo ez már nem megcsalás, nincs mit megbocsátani.
2012. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megbocsátható, az viszont soha nem fogom neked hogy x-el írtad a 'lefekszik' szót.
2012. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem megcsalás, ha szakítás után összefekszik mással, akkor sem, ha ti még azért össze fekszetek, bár ezt sem értem, hogy minek, ha már nem vagytok együtt. Bosszúból meg főleg hülyeség. Legalább kitolt veled rendesen, hogy érzed?
2012. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Velem? Nem igazán tolt ki, mert 1 szar volt neki mással, 2 ezzel maximum a közös jövőt lehetetlenítette el, ha nekem így nem kell. Engem inkább az érdekel, hogy ti visszafogadnátok e valakit, egy ilyen cselekedet után? Ha ujra akarjátok kezdeni a kapcsolatot?
2012. okt. 31. 15:32
 6/14 ASOT ***** válasza:

te hülye vagy!

nem biztos h rossz volt neki....

és hülye vagy ha visszafogadod Megcsalt! Nálam ez egyenlő a végével...


dehát nő vagy kitelik tőled. De ha eszed van akkro nem fogadod vissza, és nem csatlakozol az idióta nők társaságához!

2012. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:

jah igen a megcsalást rosszul írtam mert nem csalt meg bocs!

De hülye vagy ha visszafogadod...továbbra is

2012. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az előbb azt írtad nem megcsalás, most akkor? Nem nő vagyok. Férfi, a nő tette.
2012. okt. 31. 15:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kezdeném újra vele, mert azon túl, hogy végtelen ostoba, még csak nem is szeret. Ha szeretne, nem szekírozna a féltékenységével, és nem akarna fájdalmat okozni neked, főleg nem így, csak magával tolt ki.
2012. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség, de nem megcsalás. Megcsalás akkor van, ha egy pár vagytok.
2012. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!