Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek hol a határ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol a határ?

Figyelt kérdés
Mármint ha a párotok megcsalna,akkor mit nem bocsátanátok meg (úgy értem,egy csókért már szakítanál-e,és így tovább)

2012. nov. 30. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel történt és hogy mikor/mennyi ideig tartott. Értem azt valami vadidegent lekapott jövet menet egy buliban, avagy érzések is voltak mögötte. Ha utóbbi, akkor igen, már egy csók miatt is szakítanék, ha előbbi, akkor ezt még megtudnám bocsátani (ha egyszeri alkalom lenne). Viszont ha lefekszik valakivel akár érzésekkel, akár anélkül, akkor az egyértelműen a kapcsolatunk végét jelentené.
2012. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszod :)
2012. nov. 30. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már csókot kezdeményez egy lánynál, de nem sikerül, mert mondjuk a lány elhúzza a fejét, én már azt is annak venném.

Sőt, még a szaftos chateléseket is.

2012. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna dobnám. Nálam már megcsalás minden fajta intim érintkezés, tehát a szájra puszinál indul a dolog. 19/F
2012. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy is. Én meghívnám a vadiúj hóditóját egy teára, összeüllnénk hármasban, aztán elbeszélgetnénk. Megbeszélnénk, hogy kinek kikell. A nőm majd nyilatkozik, hogy kit szeret igazán. Választás elé állítanám szépen nyugosan. Aztán ha az új faszi kell neki, akkor elbúcsúzunk és szevas paraszt. Ha én kellek, akkor meg a fickó megy el és ennyi. Tőlem akárhányszor elől hátul orrbaa szájjba fülbe is tolhatja ez az idegen pali a nőmet, ha a nő azt állítja egy ilyen választáskor,hogy még mindig engem szeret. Én tudom azt, hogy néha kell az embereknek egykis vérfrissítés. Kell egy kis félrebaszok. Ez még nem jelent semmit nálam. Ha meg menni akar, akkor takarodjon a fenébe. Nem a rabszolgám ez.
2012. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,mindenki más,ki hogyan lássa a dolgokat,én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok és szerintem nálam a csóknál kezdődne.
2012. nov. 30. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
én már a csóknál vagy direkt szájrapuszinál kidobnám.nekem nem fér bele,és neki sem.
2012. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szájra puszit adna 1 csajnak,v úgy érne hozzá ahogy nekem nem tetszik,repülne
2013. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!