Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves férfi vagyok, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfi vagyok, hány éves lányt választhatok magam mellé, mi az alsó határ ami szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Tehát hol van az a legfiatalabb lány korosztály, akik közül még nem gáz, ha barátnőm van. 18 már gáz? 20-tól felfelé? Vagy szerintetek mi itt az értelmes határvonal?


Azzal ne jöjjön senki, hogy nem a kor számít, csak az érzelmek stb. mert ez nekem is nyilvánvaló, de most nem erre vagyok kíváncsi!


Mindenki véleményét várom, de ..


NEMET ÉS KORT ÍRJATOK LÉGYSZI!!!!!!!!!!


...mert csak úgy van értelme a válaszoknak, csak abból látom ki és miért gondolja úgy ahogy!


Köszönöm!



2012. nov. 27. 09:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfiként felnőtt gondolkodású nőt válassz magad mellé. Lehet az illető 18 éves is akár, de az alatt azért ritka az ilyen. Hozzáteszem, nem is baj, nem kell mindenkinek koravénnek lennie.
2012. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
18-tol jó vagy, alatta ne!
2012. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

23+


egy normális Férfi/25

2012. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
26%
Én 19 vagyok, a párom 37. már jön az első baba. A 18 már nagyon rendben van csak az alá ne.
2012. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező is lehet normális!!!

Meglehet azért kérdezi, mert a környezetében lehet sok a fiatal csaj (-18 is)és tapadnak is rá, pechére... :)

Nyugodtan jó vagy 18-tol, lehet nem fiatal hozzád, Te vagy fiatalos hozzá... Viszont alatta már, hiába összeilletek, egyéb tényezőkkel is küzdened kell. Azaz, ha egy mód van rá, +18!

2012. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor nyilván fontosak a közös célok pl. munka, család, akármi tehát nem jó a túl nagy korkülönbség, főleg nem ebben a korban. Egy 18 éves nem biztos, hogy 20 évesen majd gyereket akar, Te meg lehet igen. Tételezzük fel neked fontos, hogy közös életet alakítsatok ki, lakás meg ilyenek, ő meg megy az egyetemre, főiskolára és egyfolytában bulizni akar majd. Már ha érted mit akarok mondani. Nos ilyenek miatt én neked a 23+ javaslom, de ha komolytalan, csak a testiségen alapuló kapcsolatra gondolsz, akkor 18+ is lehet (persze kisülhet ebből is valami komolyabb a végén ki tudja), de az alá ne menjél, az tényleg gáz, még gyerekek, ritkán tudják csak magukat komolyan venni. Te már érett férfinak számítasz 28 évesen, ne kezdjél 18 alattival szerintem.


27/N

2012. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem meg, mert azt tapasztaltam, hogy a 18-20 közötti korosztály előszeretettel érdeklődik utánam, és náluk eléggé "könnyű dolgom van", ne értse félre senki, itt nem arról beszélek, hogy fiatal lányok naivságát használnám ki, vagy nekem ez lenne a zsánerem vagy minek mondják, szóval nem a fiatal korosztályra hajtok, csak akad onnét is lány, aki helyes kedves és kapcsolatot is lehetne vele kezdeményezni.

Számomra néha aggasztó, hogy vajon nem néznek-e le, vagy nem néznek-e problémásnak "betegesnek" azért mert egy magamnál 10 évvel fiatalabb lánnyal járok. Ezek szerint ilyen korkülönbség nem gond, inkább az a lényeg, hogy a lány 18 vagy az feletti legyen, mert már elért egy érett szintet, nyilván jogilag felnőtt, és talán szellemileg/erkölcsileg is felnőtt már.

Vannak 18-20 évesen is nagyon gyerekes lányok, de tapasztalom, hogy vannak érett és komoly kapcsolatra felkészültek is, sőt nagyon komoly gondolkodásúak is. Persze ritka az ilyen de létezik.

2012. nov. 27. 09:56
 8/35 ASOT ***** válasza:
80%
Én azt mondom min. 21.
2012. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Ha a helyedben lennék, akkor egy már munkában álló lányt választanék, mert te is már dolgozol, és gondolom, akarsz lakást, gyereket. Tehát valahol 19-től felfele. (A 18 évesek még suliba járnak.) Korban is hozzád közelállót választanék, mert akkor talán ugyanazokra a dolgokra vágytok adott időn belül. Tehát 24-től fölfelé, de 32-től lefelé.
2012. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Golan Trevize ***** válasza:
55%

Minimum 14.

Alatta büntetik.

2012. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!