Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok hol van a határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hol van a határ szakításkor? Milyen eset (ek) ben mondanátok azt a párotoknak, hogy itt a vége és nem akarjátok többet látni? 21/L

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha megcsal.


N

2012. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem áll ki mellettem és értem.
2012. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyetértek az előző válaszolókkal + ha megüt. Az is szakítóindok.
2012. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértve az előzőekkel + nálam az is, ha kiderül, h nem szerepelek a hosszabb távú terveiben, csak "átmeneti megoldás" vagyok.
2012. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Kettes vagyok, és mivel megerősítettetek a gondolatomban, hát pacsit kaptok.
2012. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Engem a megcsalás nem érdekelne, tisztában vagyok vele, hogy a nőnek is kell néha beújítani, nem csak a férfiaknak. Egyszerüen nem lehet tartósan ugyanarra a lukra vájárkodin. Ezt tiszteletben kell tartani. Menjen a fenébe, ha mennie kell, majd visszatalál, ha engem szeret igazán ,nemigaz? Szerintem igen!

Ami inkább kiba-szná nálam az idegsejteket, az a következő: Egyoldalú, elvárós szemét érdekriba-nc volna, és pofátlanul minden fizetéskor elvárná,hogy én fizessek, mégcsak fel sem merülne benne, hogy ő is meghívjon, viszonozza a pénzbeli befektetéseimet felé, látnám rajta, hogy húzza a pofáját sokszor, ha valami nekem fontos elvben nem vagyunk közös nevezőn, és rinyána ,hogy mér nem akarok autót vezetni, mert ő úgy képzelte el, hogy... Tehát ha egy elvárós, elkényeztetett, kevésbé toleráns személyiség törne elő belőle, akkor kétlábbal taposnám ki az életteremből.

2012. okt. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Engem a megcsalás nem érdekelne, tisztában vagyok vele, hogy a nőnek is kell néha beújítani, nem csak a férfiaknak. Egyszerüen nem lehet tartósan ugyanarra a lukra vájárkodin. Ezt tiszteletben kell tartani. Menjen a fenébe, ha mennie kell, majd visszatalál, ha engem szeret igazán ,nemigaz? Szerintem igen!"


Úristen. Remélem akkor is így fogsz beszélni róla, ha kiderül hogy félredugott, Aids es lett és téged is megfertőzött utána!


Látszik hogy te nem szerettél még senkit se igazán, és csak egy lyukat látsz minden nőben!

2012. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megcsalás alap. Aztán a közönyösség, leszarás. Pl. hozzábújsz és mondod neki, hogy szereted és válasz egy unott "aha". Ezen kívül még nagyon sok oka lehet.
2012. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha már az egyetlen érzelem, amit kivált belőlem, az hogy idegesít.

ha megütne.

ha viszonya lenne valakivel.

2012. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egyszerüen nem lehet tartósan ugyanarra a lukra vájárkodin. Ezt tiszteletben kell tartani. Menjen a fenébe, ha mennie kell, majd visszatalál, ha engem szeret igazán ,nemigaz? Szerintem igen!"


Barom. Akkor gondolom neked az is belefér, hogy más fattyát neveled fel, akiről azt hiszed, hogy a sajátod.

2012. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!