Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem hiszik el emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el emberek, hogy csalja a párjuk?

Figyelt kérdés
Én mondtam meg a nőnek,hogy velem csalja az ex-em,de nem hiszi el.Légyszives a kérdésre válaszoljatok,aki észt akar osztani,az inkább ne foglalja a helyet.Köszönöm!

2012. dec. 2. 19:58
1 2
 1/15 DiMalto ***** válasza:
hmmm
2012. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert naívak!
2012. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira magabiztos, hogy szerinte te labdába se rughatsz melette. Am csinálj videót és at mutasd meg neki:D
2012. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nemtom... mert hülyék?

Amúgy lehet abból indulnak ki, hogy mivel te vagy az excsaj, csak kavarod a sz.rt mert beteg vagy és féltékeny. Amúgy ebben lehet valami, minek is tökölsz azzal, hogy megmond, hogy az expasid veled csalja a nőjét? Ő baja... majd rájön magától.

2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sajna ezt nem tudom kivitelezni,nincs hozzá megfelelő eszközöm.Azt is mondtam már a kis r.ngyónak,hogy a "bizonyíték" ott van a szennyes tartóban,jöjjön el érte-de nem jött...
2012. dec. 2. 20:05
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ilyeneket nem szívesen hisznek el. Két alapvető emberfajta van erre nézve, az egyik akkor is azt hiszi, hogy megcsalják, ha nem is csalják meg, a másik meg akkor sem hiszi, hogy megcsalják, ha közben tényleg meg is csalják. Az utóbbi az egészségesebb ember.
2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
abban igazatok van,hogy a csaj "nagyarc".Tökéletesnek,okosnak és szépnek hiszi magát,hogy elvett egy apát a családjától,hogy ő mekkora klassz csaj,hogy ezt elérte.Fel sem tételezi,hogy a pasija velem csalja hetente háromszor minimum.
2012. dec. 2. 20:07
 8/15 A kérdező kommentje:
ja,és én vagyok a hülye,meg a féltékeny,hogy ilyen hülye kitalációkkal szét akarom szedni őket,és nem hisz nekem,mondhatok bármit is...
2012. dec. 2. 20:08
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Az, akivel csalja, meg odamegy heccelni a nőt, hogy húúú, hát velem csalja ám párja... mekkora szemétláda lehet, aki ezzel odamegy egy nőhöz, hogy az orra alá dörgölje?
2012. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ő jött oda hozzám flegmáskodni,először nem szólta,aztám kibukott belőllem a dolog.Nem kötöttem volna az orrára a dolgot,ha nem köt belém.
2012. dec. 2. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!