Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes kövér emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes kövér emberek miért panaszkodnak, hogy nincs párjuk, mikor nem is tesznek azért semmit sem, hogy megkapjanak valakit?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettem egy kövér nővel, mackónadrágban volt, zsíros volt a haja, szóval szerintem igénytelen volt. Ki volt borulva, hogy biztos azért nem kell a férfiaknak, mert ő kövér (különben szép arca volt..).

Budapesten naponta látok ilyen emberek. Szomorúak, rosszul néznek ki, pedig többet is kihozhatnának magukból.. Miért nem teszik?


Én is kövér vagyok, de tudok öltözködni, kiemelni amim van, nem vagyok igénytelen, sminkelem magam, van önkritikám, és önbizalmam is. Simán össze tudok szedni valakit...


2009. okt. 11. 11:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Mert kényelmesebb panaszkodni, mint cselekedni. Többségük mártír típus, szereti sajnáltatni magát.
2009. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Azért,mert pont azért híznak el mert lusták...:)

ördögi kör;)

2009. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A soványak is panaszkodnak, csak valamiért a kövéreket jobban szeretik szidni mindenért.
2009. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok sovány, de szép és igényes, mindig megtalálnak a pasik, szinte csak akkor vagyok szingli, ha az akarok lenni:D

Egy ismerősöm viszont csak rinyál, hogy kövér, ronda, ezért nincs pasija, pedig tipikusan igénytelen, zsíros haj, zsíros bőr, izzadtságszag.. ne csodálkozzon, hogy nem lesz pasija...

Szerintem ez az egész csak hozzáállás és igényesség kérdése, egy sovány lány sem talál magának barátot, ha igénytelen.

2009. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert panaszkodni sokkal könnyebb, mint bármit tenni.


Imádom, hogy a múltkor is itt sírt egy ilyen, hogy ő kövér és nem talál magának pasit, pedig - így kiemelte - hogy ő BÁRMIT megtenne érte.


Jókedvemben voltam, rááldoztam fél órát és küldtem neki egy komplett edzéstervet, mit egyen, miből mennyit csináljon hányszor egy héten. És felháborodva írt vissza, hogy mit képzelek én, neki nincsen heti 4x EGY ÓRÁJA, mert ő 3x 12 órát dolgozik egy héten.

Arra volt ideje, hogy aznap este 10 percenként 3 órán át írjon válaszokat itt.


Na ezért.

2009. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én is több olyat ismerek aki kövér és nagyon stílusos és tényleg jó nő, pasijuk is van. egyébként a vékony emberek is nyivákolnak hogy ezért meg azért nem tudnak bepasizni, csak mással védekeznek, nem a kövérséggel.
2009. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzástól függ minden! Legjobb barátnőm elég kövér, és van barátja eljár szorakózni ad magára, csinosan öltözik.Szóba se jön nála a fogyókúra.
2009. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
en szeretem a kövér csajokat. de tényleg max csak kényelmes az önsajnálat. asszonykám meg arról panaszkodik, hogy azért nem kell mint munkaerő,mert kövér. de nem öltözködik igénytelenül. csak egyszerüen. lefogyni nem tud. de nem akaraterő miatt. öröklrtes a tulsulyossága.
2009. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nme is a kövrség-lefogyás itt a lényeg. Én 100 kg körül vagyok, baj van a pajzsmirigyemmel, ezért is vagyok kövér. Bár a "csak lusta vagyok"-embereket szánom...

"Szerintem ez az egész csak hozzáállás és igényesség kérdése, egy sovány lány sem talál magának barátot, ha igénytelen." -> ebben lehet valami. :) Na de nézzen már tükörbe az a kövér, igénytelen ember.. Nem hiszem el, hogy annyira fáradtság lenne neki 2 naponta hajat mosni, esetleg sminkelni magát, dezodort használni, szőrteleníteni.. :(

Nekem rendkívül fontos a megjelenésem, nem értem, egyeseknek miért nem :S Számomra ez tényleg megérthetetlen! :S

2009. okt. 11. 12:18
 10/19 A kérdező kommentje:

12:16

Remélem, engem majd nem ér megkülönböztetés álláskeresésnél, bár még csak 14 vagyok. Rendesen beilleszkedek, sok barátom van, én is éldegélek boldogan, legalább nem vagyok olyan 40 kg-os tucatlány :)

2009. okt. 11. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!