Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted is az emberek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is az emberek nagy többsége nem képes normális társas életre hosszútávon?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy nő vagy férfi,mindegy a kor,mintha az ember nem volna képes jól kijönni a saját fajtájával,amint együtt kell élni más emberrel megjelennek a romboló tulajdonságok,számos

helyen ezt a megférhetetlenséget látom.


2012. dec. 2. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szeritnem igenis képes.
2012. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglehet. A mai "lebutított, oktatott" világban, nehéz megtalálni a "zsák a foltját"...
2012. dec. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem a nő és férfi között van a probléma! Ha megtalálod az igazi partnered akkor biztos lehetsz hogy ilyen nem történik. Persze vigyáznod is kell hogy meg is tartsd őt! :)
2012. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igazad van!Nekem a degradállt szomszédom és a felesége pont ilyenek.Egyszerüen olyan természetük van,hogy vágni és sózni kellene õket.Állatok,emberek,gyerekek szenvedtek lelkileg miattuk.Az a szó hogy gyûlölöm õket kevés.
2012. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben az a probléma, hogy az emberek nagy része a tökéletességet látja a világban. Nem gondol bele, hogy az utcán szembejövő párok, vagy az ismerősök életéből csak egy kis szegmens amire rálátása nyílik. Ezután a saját kapcsolatában is elvárásként éli meg a tökéletességet. Nagyanyáink és nagyapáink nem voltak még abban a szerencsés helyzetben, hogy csak úgy tovább állhassanak egy kapcsolatból, így sokkal jobban törekedtek a kompromisszumokra. Ez ma már nem így van. Sok nő és férfi könnyebb útnak látja egy új kapcsolat kezdését, minthogy a jelenlegi "életében" küzdjön meg a jobb körülményekért. Egyébként én is ezt a tendenciát látom a saját ismeretségi körömön belül, sőt még a családom tagjainál is. Ilyen a világ, már egy műszaki cikket se javíttatunk meg, inkább kidobjuk és veszünk újat.
2012. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hetési István ***** válasza:
Utolsó ez igaz és jól látod. Mondjuk ez a műszaki cikkes dolog nem igaz, mert amilyen rossz anyagi helyzetben van 3 ból 2 ember ma Magyarországon, nem teheti meg, hogy csak úgy random lecseréli az elromlott műszaki cikkeit, inkább agyonra javíttatja.
2012. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Igazad van én inkább az apró dolgokra gondoltam, nem a mosógépre meg a fűnyíróra.
2012. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is igy latom, es hozzatennem, hogy szerintem azok aki sajat bevallasuk szerint jo kapcsolatban vannak, se tunnek olyan boldognak.

Jelenleg ket embert ismerek akik kivulrol is boldognak latszodnak, az egyik ujkereszteny, a masik meg szetdrogozta az agyat. Amugy ha igazan belenezek az emberek szemebe, ott csak a maganyt es a depressziot latom.

2012. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az emberek többnyire utálják egymást .Még rosszabb a helyzet ha össze vannak zárva egy légtérbe pl: munkahely
2013. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!