Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre fog ez a kapcsolat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre fog ez a kapcsolat még állni?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve leszünk együtt a barátommal. Eleinte nagyon sokat veszekedtünk, azóta szerencsére csak annyi veszekedés van, ami épp normális :) Szóval elég jó minden köztünk. Vagyis volt ... Kb. 1 hónapja munkahelyet váltott. Itt 3 műszakban dolgozik. Ugye a délelőttös műszak a legjobb, mert olyankor normálisan együtt tudunk lenni. De a többi ... A lényeg hogy mióta ez megy, azóta eléggé eltávolodtunk egymástól, tudom hogy nem ér rá, nincs úgy szabadideje, de mégse tudom megérteni, hogy így elhanyagoljon :( Azóta vett egy kocsit is, ami nem magyar papíros, szóval még gyűjtögetni-e kell rá, és most amíg éppen ráér, azzal foglalkozik, rendbe teszi. Szóltam már neki, hogy legalább 1 hétből 1 napot fordítson rám ne csak a kocsira. Azóta se semmi ... Mondtam neki menjünk hétvégén valamerre, karácsonyi vásárra vagy vmerre, megígérte hogy megyünk, de most szólt, hogy kasznishoz viszi a kocsit ... egyszerűen úgy érzem már nincs ideje rám. Amikor talizunk akkor is vagy max. 2 órára. Akkor is ő elmeséli vele mi volt, engem meg se kérdez, én meg azóta úgy érzem fölösleges bármit is mondanom neki, úgy se figyel rám :( A lényeg, hogy én már nem érzem magam így boldognak vele :S Szerintetek ez egy hullámvölgy, vagy pedig a végét járjuk? Régebben is voltak hasonló ilyen, úgy mond "leszarásai" de akkor még időben észrevette magát, ha szóltam neki, de most ... :S Előre is köszönöm. 19/L
2012. nov. 30. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
* 3 hónapja
2012. nov. 30. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elvan magaval,lehet hogy ez csak egy hullamvolgy amikor valamit meg akar valositani es utana megnyugszik es veled is foglalkozni fog.Az en parom is ilyen reszben,ha valamit a fejebe vesz addig nem nyugszik amig nem csinalja meg es amikor mar elegedett egeszen maskepp viselkedik,de persze olyankor sem hanyagol csak latszik rajta h az a dolog erdekli nagyon,beken kell hagyni ilyenkor egy picit.Persze az nem helyes,hogy nem hallgassa meg amit mondassz.probald megbeszelni vele hogy ez neked igy nem jo,forditson rad is tobb idot.akkor majd meglatod hogy fogadja,es mennyire veszi komolyan amit mondassz,ha most sem akkor sajnos ez a srac mar nincs ugy oda erted,mert ha erdekled figyelni fog rad es idot szakit kettotokre,mert olyan nincs ha akar,tud.
2012. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy párkapcsolat szakértő nem volt sok tapasztaltom, de valami van a fiúval..ültesd le és mond el neki ezeket amiket itt és meglátod mit mond rá. De ha továbbra is lefog sz*rni akkor inkább hagyd.

Nekem az lenne a kérdésem hogy annak idején min feszekedtetem és hogy tudtátok megoldani?

2012. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki ezeket, azt mondtam változtat ... Azóta se sok javulás :/ Igen ilyenkor hagyni is szoktam, hagy csinálja a kis dolgát amit épp akar, de akkor se megoldás, hogy majdnem hogy leszar :( Nekem ez így nem jó, nagyon nem :( Meglátjuk mi lesz, mert ha tényleg ezt folytatja, akkor menjen mindenki a saját útján. Nekem se lesz ez így jó a továbbiakban, elvégre nő vagyok elvárom, hogy szeressenek, kényeztessenek ...

2. válaszoló: Nagyon apró hülyeségeken veszekedtünk, de tényleg nagyon röhejes dolgok voltak. Nagyon sokszor szakítás szélén álltunk. Nem tudom, de végül rájöttünk mint ketten, hogy ezek fölöslegesek, csak magunkat, meg a kapcsolatot tesszük tönkre ... Így sztem mindketten megkomolyodtunk és sztem ezért sikerült így :)

2012. nov. 30. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
hat..ha mar probaltad megbeszelni vele,es azota sem valtoztatott,szerintem el kellene gondolkoznod azon,hogy talan direkt csinalja,hogy mindig keres valami elfoglaltsagot hogy egyedul vagy masok tarsasagaban legyen es ne veled.talan itt mar mas gondok vannak a hatterben,es most nem a megcsalasra gondolok,hanem hogy mar nem erez ugy irantad...menekul a kapcsolatbol egyreszt.De hat ezt ti tudjatok hogy mi van en csak a velemenyemet irom,konkretan nem tudom "megfejteni"hogy mi is lehet.remelem segitettem.meg csak annyit,hogy ha ugy erzed nem megy nem kell eroltetni mert ugy sem lesz belole semmi.volt egy regebbi kapcsolatom 4.5 evet voltunk eggyutt,nem laktunk egyutt.2 ev utan mar valami nem volt rendben az erzelmekkel,de igen eroltettuk,tobbszor nekifutottunk h megprobaljuk amig en nem lettem hatarozottabb es azt mondtam eleg!hisz ennek semmi ertelme!es nem banom,csak annyit h ennyi idot "elpazaroltunk" egymasra.tehat erdemes elgondolkodnod..
2012. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos :( gondolkozok is erőteljesen ... de hát szeretem még.
2012. nov. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!