Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek tényleg megbánta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg megbánta?

Figyelt kérdés
1 évig volt egy barátom aki megcsalt.. sokat veszekedtünk , féltékenykedtem is sokat... de nem godnolnám h emiatt ment tönkre a kapcsolat .. majd össze is jött a lánnyal egy darabig együtt is voltak aztán vége lett.. keresett , hogy nagyon hiányzok neki és mennyire jó volt velem és tudja h buta volt de csak velem érzi magát úgy hiányzok neki.. ( ezek közben barátoktól is soakt kérdezett meg ideges volt ha látott ha nem köszöntem ha nem akartam vele ebszélni..).. és próbáljuk meg újra... szerintetek tényleg megbánta?

2012. dec. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

áh

egyszerűen két ló közé esett, nincsen senkije... ilyenkor az ember mindent megbán, csak hogy legyen valakije.. ami egyszer tönkrement, tönkremehet mégegyszer... lehet még egy jó évetek, aztán megint szakítotok..

2012. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha sajnos én is így érzek néha meg nem... :S
2012. dec. 23. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember egyedi, ezért nem tudhatod, hogy vajon nem most változott-e meg. Ezért add meg a srácnak az esélyt a bizonyításra, ha kellesz neki él a lehetőséggel, ha nem akkor ismét cselekszik-te viszont le fogod tudni zárni..
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami..erre is sokat gondoltam!
2012. dec. 23. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont akkor jön rá mikor szakított a másik csajjal?:) Nyáladzik vissza. Ilyen egyszerű.
2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na igen ez az... :/
2012. dec. 23. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne kezdj vele ujra.. Mert akkor azt hinne, hogy ha nincs masik vagy te.. Talalsz te jobbat!
2012. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy megbánta?

Ki az akire visszakérdezel azzal, hogy "tényleg" begbánta?

2012. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szhart se bánt meg akis ringyo, de sztem fogadd vissza te üldözted megcsalásba, illetve nem oda csak ö olyan balhere volt, hogy nem kidobott hanem megcsalt
2012. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!