Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám miatt elköltöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám miatt elköltöztem barátomhoz most már megbánta hogy elengedet, visszont a barátom nem szeretné ha haza költöznék, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
múlthéten pénteken este költöztem el mert nagyon csúnyán összevesztők anyukámmal még jó párszor meg is pofozot,és még drogosnak is mondot meg azt is hogy arra nem vagyok érdemes hogy leköpjön és nehogy visszakönyörögjem magam hozzá.Vasárnap óta írogat nekem hogy menjek haza beszéljük meg.Már volt mikor majdnem elköltöztem de nem tudtam mert akkor még kiskorú voltam.Barátom nem szeretné ha haza költöznék,mert végűlis anyám a párkapcsolatoba szólt bele,pl. mikor találkozhatunk.13 hónapja vagyunk együtt én 21 éves lány,párom 22 éves fiú
2012. aug. 14. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amíg el nem olvastam, hogy 21 éves vagy azthittem ismerlek..
2012. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Menj beszéld meg,béküljetek ki,és este menj haza a párodhoz.
2012. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na most a párodnak élsz vagy anyukádnak? Erre azt mondják ki milyen virágot szakított olyat szagol. Ennyi.
2012. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
na és arra nem gondoltál, hogy ha véletlenül szakítasz a pároddal és anyud nem fogja engedni, hogy hazaköltözz, akkor mit csinálsz?....szerintem beszéld meg anyuddal, hogy a párkapcsolatodba ne szóljon bele, és költözz haza...
2012. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Megbeszélném anyummal , de nem költöznék vissza ! Szerintem ha van saját önálló kereseted állj nyugodtan saját lábra, akár a pasiddal, akár nélküle már meg kell ennyi idősen lehet boldogulni .
2012. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csakhogy én nem vagyok költöző madár hogy ide-oda költözzek,most megbeszéljük aztán megint összeveszünk mert nem fog neki tetszeni valami,elöszőr apu hagyta ott majd nagyanyámmal veszett össze és még nővérem is otthagyta kb. már 4 éve,már mint írtam volt már mikor majdnem elköltöztem ha 1x megcsinálta majd 2x is harmadjára már nem fogja? arra is gondoltam hogy mi lesz ha összeveszűnk a barátommal akkor tudok hova menni,ha anyámra nem számíthatok
2012. aug. 14. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor ne menj vissza, de beszéld meg vele , mond el ezt mind neki , ennyi . Nem kell haragban lenni, lehet így jobb lesz a kapcsolatotok .Sok szerencsét és légy boldog !!!
2012. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem akarok vele haragba lenni,ugyan úgy tartani akarom vele kapcsolatot mint más családtagommal
2012. aug. 14. 20:36
 9/12 Lilith1994 ***** válasza:

Mintha a saját történetemet olvastam volna. nagyon sajnállak, de most az összes sebem fel szakadt.


Én azt tudom neked tanácsolni, hogy próbáld meg megbeszélni vele, de ha már párszor megcsinálta akkor még sokszor meg is fogja ...most a saját anyámból indultam ki bocsi. Mi anyukámmal már 4-5 éve hadi lábon állunk.. 2 éve költöztem el ... csak 16 voltam, de nem bántam meg... A gyámügyisek így is így lehet hogy el vettek volna anyutól-...de ez egy másik történet. Párommal még mindig együtt vagyok és nem kényszerből.:)

2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21 éves felnőtt nőnek nem ártana megtanulni MAGYARUL.
2012. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!