Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nagyon megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon megbántott, nagyot csalódtam benne (szerelmem) és most azt mondja, hogy nagyon megbánta amit tett, és arra kér, hogy ne bocsássak meg neki, mert nem érdemli meg, se engem. Mit szólnátok ilyenhez, ha nektek írná ezt valaki? f

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 04:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt már hogy ilyet irt nektek valaki?
2012. szept. 29. 04:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyet még nekem nem írtak, de ha hasonló levelet kapnék, arra gyanakodnék elsősorban, hogy nem is akarja a kapcsolatot. Az is lehet, hogy azt szeretné, hogy te könyörögj neki.

Ha te már szakítani akarsz végleg, a legjobb, ha nam is válaszolsz.

2012. szept. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy gondolnám, ki akar lépni a kapcsolatból, de gyáva.

Rád háritja a felelősséget...

Akit szeretünk, nem bántjuk meg..

Ha megbántottuk, esedezünk a bocsánatáért..

Azt hiszem, nem is válaszolnék neki...

Ne ő sajnáltassa már magát...

2012. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esze ágában sincs megbánni, csak szabadulni akar tőled.
2012. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétélű.

Vagy sajnáltatja magát, és azt várja, hogy megbocsáss, és minden menjen tovább, és bla bla (és majd újra megbánt)


Vagy már van valakije, és szabadulni akar tőled.


Egyik sem jó. :)

2012. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!