Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hülyeség ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség ezért nem belekezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de nem merek belekezdeni egy kapcsolatba sem, mert szerintem a mai 14-16 év közötti lányok 90%-a úgy is megcsalna, olyat meg nem akarok, hogy megtiltanék neki mindent, mint 1-2 ember.

2012. dec. 24. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen felfogással hamarosan itt fogsz sírni, hogy nincs csajod...
2012. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és miért akarsz te a 90%-ával járni?

Miért nem keresel egy értelmes lányt?

Egyébként ez a statisztika honnan jött? :D

2012. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onnan jött, hogy ha elmennek bulizni, isznak és egyből bárkivel smárolnak, stb... És az a 10% meg elég kevés, szóval nehéz ilyet találni.
2012. dec. 24. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Erre csak azt tudom mondani: Aki nem játszik, az nem is nyer. Úgyhogy hülyeség.
2012. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, csakhogy akiket te smacizni látsz, azoknak valószínűleg NINCS pasijuk. 10% inkább az amelyik hajlamos megcsalni. De ha még kapcsolatod sem volt, akkor nem hiszem hogy ilyen következményeket kellene levonnod...
2012. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja... hulyeseg.
2012. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lila nyuszi ***** válasza:

Keress olyan lányt kai nem bulizik. Én sem buliztam, mert nem akartam idegenekkel kavarni, és részegeskedni bár nem csaltam volna meg senkit. Amúgy meg időval megtanulod megkülönböztetni kiben bízhatsz.


21/N

2012. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem a te korodban is van olyan lány aki komolyabb, érzelmileg éretebb. Őket keresd meg. Arra koncentrálj amit szeretnél, ne arra amit ne. Amúgy meg az sem kizárt, hogy idősebb barátnőd legyen. Nem te lennél az első ilyen a világtörténelemben. :)
2012. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ez amolyan "b@szd meg a fűnyíródat" hozzáállás, megalapozatlan és értelmetlen.

Barátnőt nem statisztika alapján kerít az ember, hanem azzal van együtt, akibe szerelmes lesz és megbízik. Teljesen lényegtelen, hogy a 90% mit csinál, ha az az egyetlen lány szeret és hűséges.

2012. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

90%-ot bármikor megkapnád, de nem igazán kell. A 10% meg az akibe őrülten beleesel. Helyes, szép, kedves, visszafogott lányok... ,de nekik te nem jössz be nekik annyira.Szóval választhatsz :) Marokbatosz vagy egy luvnya... vagy harcolsz egy szeretni való lányért!


Hajrá és fel a fejjel, és csak előre! ;)

2012. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!