Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülei nem fogadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei nem fogadnak el engem. Van így értelme belekezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerjük egymást, de jól alakul a kapcsolatunk. A barátom szülei - leginkább az anyja - viszont nem hajlandók elfogadni engem. Főként azért mert gazdag családról van szó, én pedig nem vagyok az, de az is probléma, hogy az ő és a családja értelmiségi én pedig nem vagyok az.

Van értelme egy ilyen kapcsolatnak szerintetek?


2012. jan. 17. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt.2 év alatt megedződtek, most már szeretnek is maybe:D csak nyugi, ne nagyon érdekeljen. legyél kedves udvarias, de azt ne felejtsd el, hogy nem velük jársz,hanem a kisfiukkal.
2012. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

hát.. nehéz ügy.

de mivel túl okos vagyok megmondom neked a tutit. ne járj hozzájuk,menjetek hozzátok és legyetek ott. a szüleire meg tegyél magasról, egyszer úgyis külön költözik a párod.

2012. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zseni001 ***** válasza:
Ha már ilyen életerős kérdést tettél fel, akkor azt mondom neked, hogy nincs értelme.
2012. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
a mai fiatalok tényleg nem ismerik a romantikát... esetleg rómeó és júlia történetéről hallottál? mert ha igen akkor ilyen apróság miatt feladnád??? akkor nem is szereted ez csak egy tiniribijárás... miről beszélünk?
2012. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nazira ***** válasza:
100%
Nem a szüleivel vagy együtt, majd megszoknak. Próbálj kulturáltan viselkedni és ne öltözz kihívóan ha tudod, h hozzájuk mentek vagy találkoztok velük.
2012. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El fognak marni,nem leszhosszú kapcsolat.
2012. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem éppen azért nem fogadtak el az exfeleségem szülei, mert értelmiségi vagyok. Nem lett volna ez nagy gond, ha az exem nem akar megfelelni mindkét félnek, hanem elbeszélget a szüleivel. Tehát azt mondanám, hogy nincs értelme.

De! Most hasonló helyzetben vagyok, csak éppen a korkülönbség miatt nem akarnak elfogadni. De a párom már kiosztotta a szüleit, tehát ez az ügy már rendezés alatt áll.

A barátod a kulcsfigura.

2012. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

"esetleg rómeó és júlia történetéről hallottál? mert ha igen akkor ilyen apróság miatt feladnád???"


És tudod annak mi lett a vége, idióta?

Azért kezdünk párkapcsolatot, hogy boldogok legyünk, nem pedig azért, hogy folyamatosan baszogassanak és megkeserítsék az életünket. Amíg a szülők tartják el őket, addig könnyű ugatni, hogy szarjátok le őket. Azért ez nem így megy.

2012. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia,

ahogy a többiek is írták a barátod a fontos. Sajnos, én is ezért szakítottam a párommal, mert nagyon befolyásolták. Nálunk is a pénz is közrejátszott. És még hozzám is vágta , hogy "pénzéhes vagyok". ( Ja, már azt is mondták rám, hogy erkölcstelen vagyok... Szóval, ha nagyon szét akarnak szedni titeket, megtalálják azt utat hogy, hogyan tegyék. Érdekesség, amióta szakítottunk, azóta folyton keresnek. "Most már én is jobb lennék... " ) De gondolj bele abba, hogy elköltöztök, de akkor is lesz majd, hogy anyuci meg látogatóba... Szóval a barátodat próbáld meg megvizsgálni és hogy valóban érdemes e. ( de hosszútávon gondolkodj! )


sok sikert!

2012. jan. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fogadtak el facebookon??? Mekkora szemetek.
2012. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!