Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem. Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés
A férjem középiskolai tanár.Rájöttem, hogy viszonya van az egyik diáklánnyal.Be is vallotta.Aki persze szép, csinos, intelligens és nem utolsó sorban fiatal... én is ismerem, de soha nem gondoltam volna róla, hogy képes lenne rámászni egy férjre, egy családapára.Hetek óta külön alszunk a férjemmel, testi kontaktus már jó ideje (a viszonya előtt sem volt már) nincs.Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat, viszont úgy látom, hogy őt nem érdekli semmi.Mit tegyek?

2012. dec. 30. 15:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Ezt? ezt már nem tudod.
2012. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ne akard megmenteni! Csak hülyének néz, én a helyedben elválnék tőle...:)
2012. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj.Próbáltam vele beszélni, de nem mondott semmi értelmeset.Párterápia sem segítene?Nincs ilyenben tapasztalatom, hátha.
2012. dec. 30. 16:03
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn kezdesz kapálózni. Már akkor el kellett volna kezdeni a kapcsolat megmentését, mikor megszűnt a testi kapcsolat köztetek.
2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár tenni egy lépést is tenni ezügyben. Ennek vége!
2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Eleinte azt hittem,hogy csak fáradt, stb.Ismeritek a kifogásokat.Nem tartom magam egy bombázónak,de szerintem a koromhoz képest jól tartom magam,igazán nem lehetne oka panaszra.
2012. dec. 30. 16:09
 7/22 anonim válasza:
100%
Hagyd menni egy félre lépéshez 2 fél kell, nem kimondottan a tanuló a hibás,te pedig ne törd magad rajta legyen benned tartás, na alázkodj meg hogy bármit megteszel csak gyere vissza szívem, had menjen aztán ha a későbbiekbe meggondolja magát megint le tudtok ülni beszélgetni.
2012. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket,amiket kaptam privát üzenetben,de inkább nem élnék velük :-)

Igyekszem tartani magam,de nagyon nehéz,szeretem őt.Ha legalább tudnám,hogy mit csináltam rosszul,akkor boldogabb lennék.

2012. dec. 30. 16:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát így ezt én nem mondom meg de ahogy mondtad a párterápiának adhatnátol egy esélyt
2012. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hagyd ott, ne alázd meg magad azzal hogy még te tepersz érte, ezen akkor tudsz tovább lépni ha otthagyod, a gyerek megszívta de még mindíg jobban jár ha szétmentek, szerintem ez olyan dolog ami felett nem lehet szemet hunyi, a helyedben páros lábbal rúgnám ki
2012. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!