Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogom túlélni a Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom túlélni a Karácsonyt? Megcsalt a vőlegényem!

Figyelt kérdés

A napokban vallotta be,hogy félrelépett. Én azonnal haza is költöztem a szüleimhez,mert amúgy már együttéltünk. Nem tudnék benne már megbízni és nem is biztos,hogy boldog tudnék vele lenni újra.De nélküle meg olyan üres az életem és jön az ünnep,és teljesen magam alatt vagyok!

Írjanak olyanok akik hasonló cipőben vannak,hátha ők tudnak belém lelket önteni!


2012. dec. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet okosat mondani igazán. Gondolom vannak barátnőid,a szilvesztert töltsd velük, a karácsonyt meg a szüleiddel... és kösd le magad a nap minden egyes percének minden egyes pillanatában valahogy úgy, hogy ne is jusson eszedbe... karácsonyi filmek(biztos lesz Beethoven, a bernáthegyi, meg Macaulay Culkin, Walter Matthau és sorolhatnám, ezek ilyenkor bevett filmek, egyik se szerelmes témájú... olvass, főzz,süss... takaríts...porszívózd ki a lakásod/házad összes helyiségét, mosd fel az összeset... és ebben úgy lefáradsz, kimerülsz, hogy nem lesz energiád "agyalni"...
2012. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,talán ezek majd lefoglalnak!
2012. dec. 17. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, én átéltem ugyanezt 5évvel ezelőtt, akkor azt hittem bele halok, nekem be sem vallotta, én jöttem rá ! mindenki máshogy lép túl dolgokon, van aki bezárkózik és pl mentem, mentem , mentem, soha nem voltam itthon, dolgoztam, dolgoztam hanem dolgoztam akkor barátnők, és végül azt vettem észre, hogy nem is hiányzik, megvetem, és semleges számomra . Aztán viszonylag hamar megismertem a mostani párom . Próbáld ki neked mi a jó, mi köt le, hogy tudsz felejteni ! Fel a fejjel, lesz neked nála jobb !

Hány éves vagy ?

2012. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
27 múltam.Sajnos a barátok túl messze vannak, a szélrósza minden irányába. Szóval nem tudom,mit fogok csinálni!
2012. dec. 17. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáljj a karácsonyi teendőkre fókuszálni, ilyenkor aztán lehet forgolódni a konyhában. A háziállatokkal is lehet ilyenkor foglalkozni. Én is a barátokat javasoltam volna elsősorban, de ha rájuk nem is remélem a szüleidre számíthaszt, néha jó csak kibeszélni a szomorúságot.
2012. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt én is hasonlókat éltem át, a barátnőmmel 2 héttel karácsony előtt szakítottunk. Igaz, nekem könnyebb dolgom volt, mert ő nem alázott meg és én voltam, aki kezdeményezte a szakítást. Ugyanakkor nekem is furcsa volt, hogy rám szakadt egy csomó szabadidő. Talán azt tudom tanácsolni, hogy tégy meg mindent, amire eddig nem tudtál vagy nem akartál időt szánni, hogy legalább minimális elégedettségérzeted legyen!
2012. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok...sajnos muszaj lenni annyi onkontrolnak h ne orulj meg...engem pillanatnyilag az a gondolat nyugtat meg h meg kell ertenem h nem vagyok ,kulonb mint a tobbi ember...rengeteg disznosagrol hallani amit a parok kepesek elkovetni egymassal es ez alol senki sem kivetel, akarmennyire vagyunk jok, barkivel megeshet...mert eddig en mindeg ugy allitottam be h o az en parom, o nem csinalhat ilyet stb...
2012. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!