Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem 9 hónapja megcsal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 9 hónapja megcsal. Azt mondja nem szerelmes a csajba. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Aki 10 évvel fiatalbb, mint én. A férjem pedig 3-mal. Van két lányunk 12 ill. 7 évesek. Azt mondja, hogy havonta egyszer találkoztak és amúgy emaileztek "semmi több". Kidobjam?

2013. jan. 4. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

Az én anyám választás elé irányította apámat anno... :

Vagy Ő, vagy Én... Hát, mindkettő volt a válasz, anyám kidobta. Apa nélkül nőttem fel 4 éves korom óta... elég becsületesnek, tisztelettudónak titulálnak ahhoz képest hogy anyám alig nevelt... :)


Sok szerencsét kívánok! (14/f)

2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ezt csakis te döntheted el, hisz a te életed
2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%
Ne dobd ki, van két gyermeketek. Beszéld meg vele, miért mással van, ha te ott vagy neki. Csupán kaland? Mert akkor elfelejtheti, ha van hozzá ereje.
2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Add vissza neki, csald meg velem.
2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Azt neked kell eldönteni. De a "kidobjam" kifejezés sokat elérúl rólad és a hozzá való viszonyodról. Nem azt kérdezted hogy "elváljak?" hanem azt hogy "kidobjam?" ebből nekem úgy tűnik hogy te vagy az úr a háznál és nem ő. Ezt egyetlen férfi sem tudja hosszú távon elviselni.
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Gyakori Ferenc ***** válasza:
76%
Megcsal... és ezután még kérdésed van? Dobd ki a francba, fizesse a gyerektartást, havonta egyszer láthatja őket, amúgy meg majd email-ezhet velük...
2013. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egyértelmű: totál hülyének néz. Ha nem szakítassz vele, akkor pokollá fog válni az életed, a gyermekeidet azzal nem véded, ha mellette maradsz, mivel akkor hazugságban fognak felnőni. A gyerekek megérzik az ilyesmit.

Ha viszont megteszed lehet találsz valakit, aki nem akkora nagy s*ggfej, mint a férjed.

Persze, mindenki úgy k*rja el az életét, ahogy akarja... A homokóra meg pereg...

2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen! De előtte tudd meg, mik voltak az indokai. Hasznos infó lehet.
2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
AZt mondja én vagyok a társa és az számít neki, de akkor miért csal folyamatosan, nem egyszeri alkalom volt.
2013. jan. 4. 20:11
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Próbálj vele őszintén beszélni, ne indulatból. Lehet hogy javítható még a kapcsolat, de ha később sem változik a dolog akkor nem érdemes egy életet így leélni.
2013. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!